Interesuję się szeroko pojętą sztuką. Pasjonuje mnie muzyka – sam gram na gitarze – grafika komputerowa, animacja, film, literatura, oraz wszelkie sztuki plastyczne. Ponadto piszę dla wielu serwisów internetowych głównie zajmujących się kulturą oraz – wspomnianą przed chwilą – sztuką. Recenzje, które piszę – i nie tylko – są bliskie mojemu sercu wówczas, kiedy mam oceniać film animowany. To właśnie ten gatunek filmowy towarzyszył mi od najwcześniejszych lat mojego życia, przez filmy takie, jak „Gdzie jest Nemo”, czy „Potwory i spółka” zainteresowałem się głębiej samą kinematografia oraz grafiką komputerową, która coraz bardziej uzależnia od siebie współczesne kino. Chciałbym stworzyć przede wszystkim własny film animowany, więc zapraszam chętnych do pomocy! To właśnie animacja zapoznała mnie z komiksem, ona sprawiła, że skłoniłem się sięgnąć po swój pierwszy zeszyt komiksowy. A następnie sięgnąłem po książkę i w ten sposób zadomowiłem się w literaturze.

Animowany Speedy Gonzales 0

Ostatnio pojawiły się pogłoski o realizacji animowanej wersji Speedy’ego Gonzalesa Gonzalesa – jednego z bohaterów serii Looney Tunes. Ostatni tego typu film był hybrydą łączącą kino aktorskie z kreskówką.

Gonzales

Za produkcję odpowiada Dylan Sellers z Rivers Edge Films i Eugenio Derbez z 3Pas Studios. Finansami zajmie się oczywiście Warner Bros.
Speedy Gonzales jest najszybszą myszą w całym Meksyku. Swój debiut miał w 1953 roku w tytule Cat-Tails for Two. Jednak prawdziwą sławę przyniosła jemu jego własna kreskówka Speedy Gonzales

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…