Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Najciekawsze newsy mijającego tygodnia #20 1

Z racji tego, że nie każdy ma czas i możliwość, przez cały tydzień dokładnie śledzić informacji ze świata X muzy, postanowiliśmy wszystkie najciekawszy newsy zebrać w jedno miejsce. Zapraszamy do lektury.

Ethan Hawke wystąpi w nowym filmie Bessona

Valerian i Miasto Tysiąca Planet będzie kolejną produkcją, która zostanie wyreżyserowana przez Luca Bessona. Do obsady widowiska dołączyła własnie kolejna gwiazda. Jest nią aktor Ethan Hawke.

Mel Gibson w nowym filmie

Blood Father miał pojawić się w kinach pod koniec tego roku. Mela Gibsona w nowej produkcji zobaczymy jednak dopiero w marcu.

Który statek kosmiczny jest największy?

Pewnie nie jeden amator kina i gier science fiction zastanawiał się, który ze statków kosmicznych jest największy. Na to pytanie znajdziecie odpowiedź w poniższym filmiku, który został stworzony przez Meta Ball Studios.

Oscary 2016: Te filmy powalczą o statuetkę za efekty specjalne

Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej ogłosiła dzisiaj 20 tytułów, które będą miały szansę zawalczyć o nominację, a następnie złotą statuetkę w kategorii najlepsze efekty specjalne.

Iron Fist – w końcu znaleziono showrunnera

Wydawało się, że serial opowiadający historię Iron Fista nie powstanie. No właśnie, wydawało się. Właśnie ogłoszono, że znaleziono showrunnera, który stworzy dla Netfliksa serial na podstawie komiksów Marvela.

To nie koniec Igrzysk śmierci?

Wszystko wskazuje na to, że to nie koniec Igrzysk śmierci. W sieci pojawiły się informacje na temat planowanych prequeli kasowej serii, której gwiazdą jest Jennifer Lawrence.

Nominacje do Złotych Globów 2016!

Nominacje do przyszłorocznych Złotych Globów właśnie zostały ogłoszone przez Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej. Największe szanse na statuetkę ma Carol z pięcioma nominacjami, zaraz za nim są Zjawa i Steve Jobs, które mają po cztery nominacje. Pełnia lista wyróżnionych:

Sherlock po raz pierwszy w polskich kinach!

“Dr John Watson spotyka Sherlocka Holmesa” Brzmi znajomo? A co by było, gdybyśmy przenieśli się ze współczesności do późnej epoki wiktoriańskiej? Wyobraźcie sobie, że najsłynniejszy detektyw na świecie i jego najlepszy przyjaciel mieszkają na Baker Street w epoce parowozów, stylowych dorożek, cylindrów i surdutów.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…