Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Nadchodzi drugi Dzień niepodległości 4

Kontynuacja filmu Dzień Niepodległości, jednego z największych przebojów światowego kina ostatnich lat doczekała sie pierwszego oficjalnego zwiastuna. Zapraszamy do zapoznania się z nim.

Widowiskowa opowieść o inwazji przedstawicieli obcej cywilizacji na naszą planetę, wyreżyserowana przez Rolanda Emmericha (Pojutrze, 2012). Po najeździe przedstawicieli obcej cywilizacji na Ziemię ludzie wykorzystali pozostawione przez nich zdobycze techniki to budowy supernowoczesnego i skutecznego systemu obronnego dla całej naszej planety. Nic jednak nie mogło przygotować nas na ponowny atak obcych, którzy powracają, by ze zdwojoną siłą przypuścić atak na Ziemię.

Premiera obrazu w 22 lipca 2016 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Krzysztof 2015-12-13

Naprawdę? Już? Minęło 20 lat? Chciałbym nie mieć wrażenia, że to zwyczajny fake, w popularnej formie: będący zlepkiem jakichś innych filmów :D Ale w którym z nich Goldblum wyglądał tak staro? A więc obejrzę zwiastun jeszcze raz, mówiąc sobie – tak to jest faktycznie druga część! I poszły na to dziesiątki (setki) milionów, a będzie miało taki rozmach, że rozsadzi widzom i głowy i d*py …… Bo na razie czuję zbyt mało Emmericha w Emmerichu …..

Proszę czekać…