http://vimeo.com/mironkundzicz

Black zagra u Wrighta 0

Aktor i komik Jack Black ma wystąpić w nadchodzącej komedii, Them.

Mike WhiteMike White

Reżyserem i scenarzystą będzie Edgar Wright, a współscenarzystą, Mike White.

Film ma być taką komedią ze spiskową teorią w tle. Będą tam też elementy horroru. Na razie jednak, każdy z nas czeka na premierę swojego filmu, ale po tym spotkamy się i na pewno coś z tego będzie – mówi White.

A co z występem Blacka (Tenacious D: The Pick of Destiny)? Ten scenariusz, który piszę z Edgarem, nadawałby się dla Jacka. Yeah! Chciałbym, żeby Jack wystąpił, bo to mój dobry przyjaciel i bardzo pasuje do klimatu filmu i roli, którą chcemy mu powierzyć. – zakończył White.

Wright dodaje: Na razie wszystko jest w bardzo początkowej fazie, ale jeśli będzie wiadomo coś więcej, to Jack na pewno zostanie zaangażowany do tego projektu.

Scenariusz będzie oparty na książce Jona Ronsona, nie jestem pewny czy ją czytaliście, ale jest ona o fikcyjnych ekstremistach i zwariowanych teoriach spiskowych. Pomysł jest taki, żeby osadzić film w świecie, w którym niektóre z tych teorii na prawdę istnieją. – zakończył reżyser.

Edgar WrightEdgar Wright

Edgar Wright urodził się w Wielkiej Brytanii. Ma na swoim koncie dwa pełnometrażowe filmy, Wysypżywych trupów i Hot Fuzz, którego premiera w Polsce zapowiadana jest na czerwiec tego roku. Zdobył Bram Stoker Award i British Independent Film Award za Wysyp żywych trupów.

Mike White natomiast urodził się w Kalifornii. Jest reżyserem i scenarzystą. Jego najbardziej znane obrazy to, Szkoła rocka, Życiowe rozterki, Kwaśne pomarańcze, czy Trup w akademiku. Zdobył dwukrotnie Independent Spirit Award, za Życiowe rozterki i Chuck i Buck, oraz New American Cinema Award, za Chuck i Buck.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…