Studentka dziennikarstwa. Lubi dobrą muzykę, dobre kino, dobry humor i... ludzi. :)

Bradley Cooper i Beyoncé w Narodzinach Gwiazdy 0

Już kilka lat temu planowany nakręcić remake amerykańskiego musicalu Narodziny Gwiazdy. Reżyserią miał się wówczas zająć Clint Eastwood (Gran Torino), natomiast główną rolę zagrać miała Beyoncé (Dreamgirls).

Temat projektu właśnie powrócił. New York Post donosi, że wokalistka nadal jest w niego zaangażowana, jednak zmiany nastąpiły po drugiej stronie kamery. Zamiast Eastwooda w reżyserii swoich sił po raz pierwszy spróbuje Bradley Cooper (Ugotowany). Aktor zagra w filmie także główną rolę męską. Będzie to już czwarty remake What Price Hollywood z 1932 roku. Pierwszy pojawił się w 1937, następny w 1954, trzeci w 1976 z Barbra Streisand i Krisem Kristoffersonem, który zdobył sześć statuetek, w tym Oscara za najlepszą piosenkę.

Barbra Streisand i Kris Kristofferson w filmie Narodziny gwiazdyBarbra Streisand i Kris Kristofferson w filmie Narodziny gwiazdy

Fabuła musicalu skupia się na zmierzającym ku katastrofie związku dwóch gwiazd – starszego, autodestrukcyjnego alkoholika, którego kariera przemija, oraz młodej, obiecującej dziewczyny, która dopiero zmierza na szczyt.

Zdjęcia mają rozpocząć się pod koniec 2016 lub na początku 2017 roku.

Źrodło: IndieWire.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…