Studentka dziennikarstwa. Lubi dobrą muzykę, dobre kino, dobry humor i... ludzi. :)

Jak to robią single: najnowsze plakaty z bohaterkami filmu 0

Wytwórnie New Line Cinema i MGM udostępniły plakaty, na których prezentowane są bohaterki najnowszej komedii Christiana Dittera (Love, Rosie). Scenariusz Jak to robią single zrealizowany jest w oparciu o książkę Liz Tuccillo „Singielka w wielkim mieście”. Stworzony został przez Danę Fox (Co się zdarzyło w Las Vegas) oraz Abby'ego Kohna i Marca Silversteina (Kobiety pragną bardziej).

W rolach głównych będziemy mieli okazję zobaczyć Dakotę Johnson (Pięćdziesiąt twarzy Greya), Rebel Wilson (Jak urodzić i nie zwariować), Alison Brie (Sypiając z innymi) oraz Leslie Mann (Inna kobieta).

Opis fabuły komedii:

Istnieją szczęśliwi single, nieszczęśliwi single i jest jeszcze… Alice. I Robin, Lucy, Meg, Tom oraz David. W Nowym Jorku roi się od singli poszukujących drugiej połówki — nieważne, czy pragną miłości na całe życie, rozrywki na jedną noc, czy czegoś pomiędzy jednym a drugim. Tym, co łączy ich wszystkich, miotających się w gąszczu zaczepnych sms-ów i przygód na jedną noc, jest potrzeba zrozumienia, jak to jest tak naprawdę być singlem w świecie pełnym stale ewoluujących definicji miłości. Poszukiwanie szczęścia w mieście, które nigdy nie śpi, dawno nie było tak ekscytujące…

Polska premiera Jak to robią single odbędzie się już 12 lutego 2016 roku.

Źrodło: ComingSoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…