Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Scenarzysta Zagubionych zajmie się Xeną 0

Jak donosi Variety, zdobywca nagrody Emmy Javier Grillo-Marxuach zajmie się napisaniem scenariusza do odcinka pilotowego nowej wersji przygód Xeny. Dodatkowo będzie on producentem.

Z produkcją związani będą również ludzie odpowiedzialni za oryginalną serię – Sam Raimi i Rob Tapert. Według ich zapowiedzi będzie to wyrafinowana i mądra rozrywka dla nowej generacji.

Na temat próby wskrzeszenia kultowej postaci wypowiedział się również prezes NBC, Bob Greenblatt:

Nie uważam, że to tylko i wyłącznie kontynuacja. Według mnie to wspaniała postać, a my musimy wymyślić coś co pozwoli nam przywrócić ją do żywych.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Bluejohn_26 2015-12-15

A to dobre :D Xena + wyrafinowana i mądra rozrywka. Moim zdaniem mogliby sobie darować ten projekt. O ile pierwsze odcinki oryginału dało się jeszcze oglądać, to z każdym kolejnym serial bardziej przynudzał. Dlatego też nie bardzo wiem co nowa wersja (kontynuacja?) mogłaby zaoferować, aby przyciągnąć widzów do ekranów na więcej niż kilka odcinków.

Gracjan Mikitin Bluejohn_26 2015-12-15

Mhhhhhhrroook, trochę kobiecych wdzięków, przemoc i krew i masz sukces :P

Bluejohn_26 Movieman 2015-12-16

Weź pod uwagę, że NBC to stacja ogólnodostępna, więc wszystkie trzy powyższe "argumenty" będą mogły się tu pojawić w bardzo ograniczonej postaci, w przeciwnym razie zaraz zaczną się protesty Parents Television Council, a wtedy serial zniknie z anteny równie szybko jak się na niej pojawił.

Proszę czekać…