Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć - teaser i plakat! 0

Akcja Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć osadzona będzie w latach dwudziestych ubiegłego wieku. Główny bohater filmu, Newt Scamander, i jego magiczna walizka, która pomimo małego rozmiaru może pomieścić wiele rzeczy (przechowuje tam między innymi rzadkie i zagrożone wyginięciem magiczne gatunki zwierząt) podróżują po Ameryce. Tam okazuje się, że czarodzieje muszą dużo bardziej ukrywać się przed No-Maj (amerykański odpowiednik Mugola), ponieważ przy ewentualnej wpadce konsekwencje mogą być dużo poważniejsze, aniżeli te w Wielkiej Brytanii. Historia nabiera rozpędu, kiedy w czasie jego podróży niektóre z niebezpiecznych stworów z jego walizki uwolnią się.

W obrazie wystąpią m.in. Eddie Redmayne, Samantha Morton, Katherine Waterston, Ezra Miller, Colin Farrell, Dan Fogler i Alison Sudol. Reżyseruje David Yates. Premiera filmu 18 listopada 2016 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Gracjan Mikitin 2015-12-15

Na razie to takie średniawe strasznie. Mało magiczne. Gdybym nie wiedział, że to świat Pottera to za Chiny bym na to nie wpadł. Czekam na jakieś kolejne materiały promocyjne. Na razie rozczarowujący start.

Proszę czekać…