Studentka dziennikarstwa. Lubi dobrą muzykę, dobre kino, dobry humor i... ludzi. :)

Słodkie Kłamstewska - materiały promujący kolejny sezon 0

Twórcy Słodkich Kłamstewek lubią szokować oraz trzymać w napięciu. Pierwszy plakat promujący kolejną serię serialu nie odbiega od przyzwyczajeń jego realizatorów. Bohaterki, czyli Spencer (Troian Bellisario), Hanna (Ashley Benson), Aria (Lucy Hale), Emily (Shay Mitchell) oraz Alison (Sasha Pieterse) idą przez cmentarz niosąc trumnę. Kto się w niej znajduje?

Ciężko również nie zauważyć seksownej charakteryzacji aktorek, która za pewne ma oznaczać pięcioletni skok w przyszłość. Twórcy serialu sezon 6 podzielili na dwie części – rozwiązanie zagadki i dzieje bohaterek kilka lat po odkryciu, kim jest ich prześladowca. W wyżej wymienionym sezonie nasze bohaterki są już po studiach i zaczynają pracować nad swoją karierą, jednak powracają do rodzinnego miasteczka, żeby stawić czoła kolejnemu niebezpieczeństwu. Poniżej pierwsze zdjęcia obsady najnowszej części Słodkich Kłamstewek oraz oficjalny plakat.

Słodkie Kłamstewka to serial oparty na serii książek Sary Shepard. Skupia się na historii paczki przyjaciółek, z których jedna znika w tajemniczych okolicznościach. Po roku od jej zaginięcia pozostałe dziewczyny zaczynają otrzymywać wiadomości z pogróżkami od tajemniczego „A”.

Źrodło: tvline.com/spoilertv.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…