Studentka dziennikarstwa. Lubi dobrą muzykę, dobre kino, dobry humor i... ludzi. :)

Pogromcy duchów III - oficjalne zdjęcie 0

W sieci ukazało się kolejne już oficjalne zdjęcie Pogromców duchów Paula Feiga. Pogromcy, a właściwie pogromczynie przedstawione są na nim w pełnej krasie – w kombinezonach, ze specjalistycznym do łapania pozaziemskich istot sprzętem i oczywiście z „bojowymi minami”. Zdjęcie Ghostbusterek poniżej.

Paul Feig, reżyser najnowszych pogromców, wypowiedział się na temat swojego filmu:

Miałem dużo zabawy podczas mieszania gatunków filmowych. Kocham pierwszy film, jednak uwielbiam też ideę paranormalnych wojowników i wybuchających duchów. Mam drużynę zabawnych kobiet i zamierzam to wykorzystać. Interesuje mnie teraźniejsze spojrzenie na paranormalne sprawy. No wiesz, oglądasz TV i widzisz te wszystkie programy o duchach, jednak wiesz, że nie są prawdziwe. Jednak co by się stało, gdyby to była rzeczywistość? Jeśli dotknęłoby to ludzkość? Jak wykształcono by technologię? To nie jest aż tak zabawne, gdy ma się plecaki protonowe. Dlatego nie bawiła mnie perspektywa robienia sequela. Chcę opowiedzieć tą historię od nowa.

Opis fabularny: Zupełnie nowa wersja jednego z największych przebojów komediowych lat osiemdziesiątych. Owszem, duchy wciąż grasują, wciąż są niebezpieczne, ale ich pogromcami będą… pogromczynie! Nowa odsłona pokaże, czym naprawdę jest GIRL POWER! Erin Gilbert (Kristen Wiig) i Abby Bergman (Melissa McCarthy) są autorkami książki o duchach. Jednak ich praca zostaje zdezawuowana i wyśmiana przez naukowców. Ale nadchodzi czas rewanżu – kiedy duchy opanowują Manhattan, Abby i Erin wkraczają do akcji…

W rolach tytułowych Pogromczyń duchów zobaczymy: Melissę McCarthy, Kristen Wiig, Leslie Jones i Kate McKinnon.

Premiera filmu zaplanowana jest na 15 lipca 2016 roku.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…