Alternatywna historia Stanów Zjednoczonych będzie miała c.d. 1

Ta wiadomość musiała nadejść. W miesiąc po premierze pierwszego sezonu i bardzo pozytywnych reakcjach, zarówno ze strony widzów jak i krytyków, Amazon zdecydował się zamówić drugi sezon serialu The Man in the High Castle, będącego adaptacją powieści "Człowiek z Wysokiego Zamku" autorstwa Phillipa K. Dicka.

Serial przedstawia alternatywną historię Stanów Zjednoczonych Ameryki, które po przegraniu przez aliantów II wojny światowej znajdują się pod okupacją państw osi.

W rolach głównych występują m.in.: Alexa Davalos (Mob City), Rufus Sewell (Mroczne miasto), Luke Kleintank (Słodkie kłamstewka), Rupert Evans (Filary Ziemi) i Cary-Hiroyuki Tagawa (Mortal Kombat). Autorem scenariusza jest Frank Spotnitz (Ścigana), a za produkcję odpowiada Ridley Scott (Marsjanin).

The Man in the High Castle jest drugą, spośród emitowanych w tym roku, po serialu Bosch", produkcją Amazonu, która powróci z nowymi odcinkami. Na chwilę obecną nie są znane szczegóły dotyczące wielkości zamówienia, ani przybliżona data emisji drugiego sezonu.

Źrodło: deadline.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…