Amazon zamawia osiem nowych seriali na rok 2016 0

Przedstawiciele Amazonu nie próżnują. Kilka godzin wcześniej informowalismy was, o zamówieniu nowego sezonu dla The Man in the High Castle. Jak się okazuje to nie koniec dobrych wieści.

Platforma Amazon zdecydowała, że z nowymi sezonami powrócą również komedia Red Oaks i thriller Hand of God oraz animowana produkcja dla dzieci pt. Tumble Leaf.

Red Oaks opowiada historię młodego Davida (Craig Roberts), który dniami pracuje w ekskluzywnym country clubie Red Oaks, gdzie jest trenerem tenisa. Natomiast nocami korzysta z uroków młodości wraz ze swoją piękną dziewczyną, Karen (Gage Golightly).

Hand of God przedstawia historię pozbawionego zasad moralnych sędziego Pernella Harrisa (Ron Perlman) doznaje nagłego nawrócenia wskutek załamania nerwowego. Kilka miesięcy temu jego synowa została zgwałcona na oczach swojego męża. Teraz syn sędziego leży w śpiączce po próbie popełnienia samobójstwa. Pernell wierzy, że Bóg zaczął do niego przemawiać, aby mu pomóc w odnalezieniu i ukaraniu ludzi odpowiedzialnych za ten gwałt.

Tumble Leaf to serial dla dzieci w wieku przedszkolnym o przygodach małego niebieskiego lisa o imieniu Fig, który poprzez zabawę każdego dnia odkrywa, przygody, przyjaźń i miłość za każdym zakrętem drogi.

Wśród nowości na antenie Amazon Prime Instant Video znajdzie się osiem seriali zaprezentowanych w ramach listopadowego sezonu pilotów.

Wśród seriali dramatycznych uznanie zyskały:

Patriot – thriller polityczny oficerze wywiadu Johnie Tavnerze (Michael Dorman), którzy musi powstrzymać Iran przed ekspansją nuklearną. W obsadzie ponadto: Terry O'Quinn (Lost: Zagubieni), Michael Chernus (Manhattan) oraz Kurtwood Smith (Różowe lata siedemdziesiąte).

Good Girls Revolt – osadzony w 1969 roku dramat opowiadający o grupie pracownic newsroomu rozpoczynających walkę o równouprawnienie kobiet. W serialu występują: Genevieve Angelson (Backstrom), Anna Camp (Pitch Perfect), Erin Darke (Musimy porozmawiać o Kevinie), Chris Diamantopoulos (Dolina krzemowa), Hunter Parrish (Trawka) i Jim Belushi (Kto się odważy).

Z seriali komediowych zobaczymy:

Highston – serial o obracającym się przez całe życie w świece celebrytów 19-letnim Highstonie Liggettsie, którego rodzice zmuszaja do udziału w terapii psychiatrycznej. W obsadzie m.in.: Mary Lynn Rajskub (24 godziny), Chris Parnell (Rockefeller Plaza 30) i Curtis Armstrong (Zemsta frajerów).

One Mississippi – czarna komedia inspirowana życiem Tig Notaro. która musi zmierzyć się z kompleksem powrotu w rodzinne strony po niespodziewanej śmierci swojej matki.

Z – serial biogradiczny o życiu Zeldy Sayre Fitzgerald. W rolach głównych Christina Ricci (Pan Am), Dawn Prestwich i Nicole Yorkin (Dochodzenie).

Seriale dla dzieci:

Danger & Eggs – serial o niekończących się przygodach nieustraszonego D.D. Dangera i jego wiecznie ostrożnego najlepszego przyjaciela, gigantycznego gadającego jajka o imieniu Phillip.

If you Give a Mouse a Cookie – opowiada o przygodach ciekawskiej myszy – Olivera i wszystkich jego przyjaciół.

Niko and the Sword of Light – oparty na postawie komiksu Imaginism Studios, Inc. Dziesięcioletni Niko jest ostatnim ze swego gatunku mieszkańcem dziwnego świata, który wyrusza w epicką misję po to by przywrócić światło z powrotem do swego kraju. Uzbrojony w magiczny miecz, Niko wyrusza do Przeklętego Wulkanu. Po drodze poznaje nowych przyjaciół i potężnych wrogów, odkrywając jednocześnie sekrety swojej tajemniczej przeszłości.

W 2016 roku oprócz wyżej wspomnianych na antenie Amazon Isnatant Prime video pojawią się: Ripper street, Mad Dogs, Bosch, Sneaky Pete, Trial i Transparent.

Źrodło: deadline.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…