Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Warner Bros. przesuwa premierę Króla Artura 0

Warner Bros. poinformował o przesunięciu daty premiery nowego filmu Guya Ritchiego, który opowie nową wersję legendy o królu Arturze. W roli głównej wystąpi gwiazda serialu Synowie Anarchii, Charlie Hunnam.

Pierwotnie film na ekranach amerykańskich kin miał zagościć 22 lipca przyszłego roku. Wówczas miałby za zadanie powalczyć o widzów z piątą częścią Epoki lodowcowej oraz trzecią odsłoną Star Treka. Wygląda na to, że przeciętny wynik finansowy ostatniego filmu RitchiegoKryptonim U.N.C.L.E., sprawił że Warner Bros. nie jest zbyt pewny siebie.

Nowa data premiery została ustalona na 17 lutego 2017 roku. W ten sam dzień do kin wejdą takie filmy jak Bad Boys 3 oraz Maze Runner: The Death Cure.

Odważna historia cwanego młodzieńca Artura, który większość czasu spędza w zaułkach Londonium wraz ze swoją ferajną, nieświadomy losu, jaki jest mu pisany. Wszystko zmienia się jednak, gdy dostaje w swoje ręce miecz Excalibur — a wraz z nim przyszłość. Porażony mocą Excalibura Artur staje przed trudnym wyborem. Dołącza do buntowników z Ruchu oporu i podąża za tajemniczą młodą Ginewrą. Uczy się władać mieczem, aby zmierzyć się ze swoimi demonami i zjednoczyć lud w walce z tyranem Vortigernem, który ukradł należną mu koronę i zamordował jego rodziców, po czym ogłosił się królem.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…