Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Fincher i Theron będą tworzyć dla Netfliksa 0

David Fincher już niebawem zajmie się tworzeniem kolejnego serialu dla platformy Netflix. Pomagać mu będzie hollywoodzka gwiazda, Charlize Theron.

Duet wyprodukuje serial na podstawie bestsellerowej powieści autorstwa Johna Douglasa i Marka Olshakera, która nosi tytuł "Motywy zbrodni. Metody działania agenta specjalnego FBI". Produkcja natomiast została zatytułowana "Mindhunter".

Oto jak brzmi opis powieści:

Douglas w swojej pracy w FBI kierował się następującą zasadą: jeśli zrozumie się motyw, można rozwikłać tajemnicę zbrodni. Wychodził z założenia, że każda zbrodnia ma motyw. Jego zaś zadaniem było wykrycie, co działo się w umyśle przestępców, którzy je popełniali, aby uzyskać odpowiedź na pytanie: dlaczego? Dzięki niej mógł z kolei odpowiedzieć na pytanie: kto? Dlatego też w książce tej znajdziemy pogłębione analizy rozwoju zbrodniczego umysłu. Wprowadzani jesteśmy w ciemne zakamarki umysłów podpalaczy, trucicieli, terrorystów, porywaczy, gwałcicieli i różnego rodzaju morderców. Poznajemy zarazem techniki profilowania psychologicznego przestępców, pomagające w szybszym ich schwytaniu.

Na razie nie jest znana data premiery serialu. Dla samego Finchera będzie to natomiast powrót do Netfliksa. Uznany reżyser pracował przy House of Cards.

Źrodło: uproxx.com/kiw.com.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…