Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Szczegóły dotyczące Doktora Strange'a 4

Dzięki zdjęciom zaprezentowanym na łamach Entertainment Weekly, wreszcie mieliśmy okazję zobaczyć jak wygląda Benedict Cumberbatch w roli Doktora Strange'a. Teraz mamy kilka szczegółów dotyczących samego filmu oraz niektórych postaci, które będziemy mogli oglądać w przyszłym roku na ekranach kin.

Na temat filmu wypowiedział się oczywiście Kevin Feige, który zajmuje się dla Marvela filmowym uniwersum:

Kiedy ten komiks pojawił się po raz pierwszy na początku lat sześćdziesiątych, posiadał on w sobie ten niesamowity, psychodeliczny klimat tamtych czasów. Nie wiem co wtedy robiono w samym Marvelu, ale była to z pewnością inspiracja do poszerzania horyzontów i eksperymentowania. Jest to bardzo ważne przy okazji tej marki. A my chcemy zaprezentować to w naszych efektach specjalnych.

Nie mogło również zabraknąć komentarza odtwórcy głównej roli, czyli Cumberbatcha:

W filmie Doktor Strange jest wiele szalonych rzeczy. Spadanie, latanie, walka, skakanie, uderzanie, dostawanie łomotu.

Z kolei jeśli chodzi o inne postacie w filmie, to potwierdzono, że Mads Mikkelsen wcieli się w czarny charakter. Film ma być istną wycieczką po różnakich uniwersach i wymiarach. Będzie to świat jedyny w swoim rodzaju, pełny unikalnych rzecz. A gwiazda serialu Hannibal w czarnoksiężnika, który zakłada własną sektę. Jego głównym motywem jest wiara w to, że Starożytny działa dla własnego dobra.

Inną postacią, która pozostawała w tajemnicy była ta grana przez Rachel McAdams. Na razie wyjawiono tylko tyle, że jest to ważna osoba w życiu tytułowego bohatera. Była przy nim przed jego podróżą, i będzie kroczyła u jego boku, po powrocie. Więcej informacji jest trzymanych w tajemnicy, a sami twórcy chcą, aby pozostało tak jak najdłużej.

Premiera filmu Doktor Strange w listopadzie przyszłego roku.

Źrodło: EW

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…