Na te 15 filmów czekamy w 2016 roku! 8

Jak co roku, pod koniec roku, przedstawiamy wam ranking najmocniej oczekiwanych przez redaktorów filmów, które zadebiutują w 2016 roku. W liście znalazło się kilka tytułów filmów z tegoroczną datą produkcji, jednak w Polsce zadebiutują w nowym roku. Jeśli jednak zapomnieliśmy o jakieś ciekawej pozycji, koniecznie daj nam znać w komentarzu na co jeszcze warto wyczekiwać.

2016

Strona 1 z 6

MIEJSCE 15: SPOTLIGHT

Reż. Tom McCarthy, premiera 5 lutego 2016 r.

Dobra obsada, ale zwiastun nie zachęca, a zwiastuje zwykłego "sensacyjniaka". Brakuje mroku, jaki znamy na przykład z filmu Finchera.


MIEJSCE 14: BFG: BARDZO FAJNY GIGANT

Reż. Steven Spielberg, premiera 30 czerwca 2016 r.

Steven Spielberg tworzy kolejnego sympatycznego stworka :)

Nawet Spielberg nie będący w formie robi całkiem przyzwoite kino, ale to nie sprawia, że ten film familijny o gigantach jest wart czekania. Spodziewam się, że powstanie coś na poziomie Super 8.


MIEJSCE 13: LA LA LAND

Reż. Damien Chazelle, premiera 15 lipca 2016 r.

Bo reżyser Whiplasha i doborowa obsada.

Po świetnym Whiplashu Damien Chazelle musi udowodnić, że jego film nie był wypadkiem przy pracy. Aktorów dobrał sobie niezłych, ale czy komedia romantyczna o jazzmanie zakochującym się w aspirującej aktorce może nam czymś zaskoczyć? Pokaż, reżyserze, co potrafisz.


Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Avatar square 200x200
Bluejohn_26 2015-12-31

Dla mnie przede wszystkim komiksowe adaptacje z Deadpoolem na czele. Z pewnością będę chciał zobaczyć nowy film Tarantino. Resztę obejrzę, bądź nie, w zależności od opinii i wolnego czasu.

Arkadiusz Turek 2015-12-31

Ciekawe, albo może raczej znamienne, że nikt nie czeka na żadną polską produkcję poza chyba Wołyniem, choć przyszły rok zapowiada co najmniej kilka interesujących (żeby nie powiedzieć bardziej interesujących niż niektóre, które się załapały do tego zestawienia) choćby z powodu obsady czy tematu jaki podejmują. Jak się udadzą – zobaczymy, ale oczekiwać ich bardziej, niż niektórych rozdmuchanych maszyną reklamową hollywoodzkich produkcji nikt mi nie zabroni ;) No chyba, że jednak, jakąś nocną ustawą…

Asmodeusz 2015-12-31

o kilku słyszę po raz pierwszy dwa już są w kinach, a reszta to oczywiste pewniaki

Redox Asmodeusz 2016-01-01

@Asmodeusz Są w kinach, ale raczej nie polskich. Jeszcze nie.

Proszę czekać…