Na te 15 filmów czekamy w 2016 roku!

2016

Jak co roku, pod koniec roku, przedstawiamy wam ranking najmocniej oczekiwanych przez redaktorów filmów, które zadebiutują w 2016 roku. W liście znalazło się kilka tytułów filmów z tegoroczną datą produkcji, jednak w Polsce zadebiutują w nowym roku. Jeśli jednak zapomnieliśmy o jakieś ciekawej pozycji, koniecznie daj nam znać w komentarzu na co jeszcze warto wyczekiwać.

Strona 1 z 6

MIEJSCE 15: SPOTLIGHT

Reż. Tom McCarthy, premiera 5 lutego 2016 r.

Dobra obsada, ale zwiastun nie zachęca, a zwiastuje zwykłego "sensacyjniaka". Brakuje mroku, jaki znamy na przykład z filmu Finchera.


MIEJSCE 14: BFG: BARDZO FAJNY GIGANT

Reż. Steven Spielberg, premiera 30 czerwca 2016 r.

Steven Spielberg tworzy kolejnego sympatycznego stworka :)

Nawet Spielberg nie będący w formie robi całkiem przyzwoite kino, ale to nie sprawia, że ten film familijny o gigantach jest wart czekania. Spodziewam się, że powstanie coś na poziomie Super 8.


MIEJSCE 13: LA LA LAND

Reż. Damien Chazelle, premiera 15 lipca 2016 r.

Bo reżyser Whiplasha i doborowa obsada.

Po świetnym Whiplashu Damien Chazelle musi udowodnić, że jego film nie był wypadkiem przy pracy. Aktorów dobrał sobie niezłych, ale czy komedia romantyczna o jazzmanie zakochującym się w aspirującej aktorce może nam czymś zaskoczyć? Pokaż, reżyserze, co potrafisz.Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.