Pierwsze zdjęcia z serialu The Path platformy Hulu 1

Platforma Hulu zaprezentowała pierwszą partię zdjęć promocyjnych z najnowszego dramatu o sekcie pt. The Path z Aaronem Paulem i Michelle Monaghan w rolach głównych.

Stworzony przez Jessikę Golberg serial opowiada o małżeństwie Eddiego i Sarah Clearych (Paul i Monaghan) żyjących na co dzień wewnątrz kontrowersyjnej sekty. Kiedy Eddie zaczyna przechodzić kryzys wiary, zaczyna to wpływać na ich związek i wzajemne relacje. Każdy odcinek bedzie dogłębnym spojrzeniem na kwestię przyciągania wiary i co znaczy wybrać między życiem, które mamy i tym którego pragniemy. W roli lidera sekty zobaczymy znanego z serialu Hannibal Hugh Dancy'ego.

W pozostałych rolach wystąpią m.in.: Minka Kelly, Rockmond Dunbar, Kathleen Turner, Sarah Jones i Rob Morrow.

Za realizację serialu odpowiadają True Jack Productions Jasona Katimsa i Universal Cable Productions. Premiera pierwszego 10-cio odcinkowego sezonu 30 marca 2016.
fot. Greg Lewis / hulufot. Greg Lewis / hulu

Źrodło: variety.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Bluejohn_26 2015-12-31

Widać, że Hulu zachęcone sukcesami konkurencji ma ochotę uszczknąć coś dla siebie. Sam zarys fabuły przedstawia się tak sobie. Ale serial może się okazać ciekawy z uwagi na znane nazwiska w obsadzie. Z pewnością dam mu szansę.

Redox Bluejohn_26 2016-01-01

@Bluejohn_26 Jak dla mnie pomysł zagłębienia się w środek sekty i pokazania ludzi od kuchni to mega ciekawy pomysł. Czekam

Proszę czekać…