Studentka dziennikarstwa. Lubi dobrą muzykę, dobre kino, dobry humor i... ludzi. :)

Jakie premiery przyniesie nam styczeń? 4

Właśnie rozpoczął się kolejny rok, obfity w nowości filmowe. Chociaż mamy dopiero styczeń, to wszyscy kinomani dostaną dużą porcję rozrywki. Poniżej wszystko to, co obejrzymy w tym miesiącu:

Big Short (01.01.2015)

Big Short, film z nutą dramatyzmu i szczyptą humoru, pozwoli poznać nam przyczyny ogólnoświatowego kryzysu gospodarczego. Produkcja wyreżyserowana jest przez Adama McKaya, a całokształt historii przedstawiony został przez świetny zespół aktorów, czyli Christiana Bale'a, Ryana Goslinga, Brada Pitta oraz Margot Robbie.

Creed: Narodziny Legendy (08.01.2016)

Sylvester Stallone znów pokaże nam się jako symbol boksu – Rocky Balboa. Film pozwoli nam powrócić zarówno do czasów znanego wszystkim pięściarza, ale przede wszystkim, jak sam tytuł mówi, przedstawi narodziny kolejnej legendy – Adonisa Johnsona (Michael B. Jordan), którego mentorem jest właśnie Rocky. Jakie rezultaty przyniesie praca mistrza z synem jego dawnego rywala, Apolla Creeda, zobaczymy już niebawem.

Joy (08.01.2016)

Dzięki Joy poznamy historię… wynalezienia mopa! W obsadzie będziemy mogli zobaczyć takie gwiazdy kina, jak Jennifer Lawrence, Bradley'a Cooper'a i Roberta De Niro.

Nienawistna Ósemka (15.01.2016)

Fani produkcji wyreżyserowanych przez Quentina Tarantino z pewnością nie mogą doczekać się, czym reżyser zaskoczy tym razem.
Mistrz kina gangsterskiego i westernu, posiadający niebanalny humor w swojej najnowszej produkcji postawił na komediową narrację. Czy wystarczy ona, by z okrytych złą sławą łowców głów (Samuel L. Jackson, Kurt Russell) zrobić pośmiewisko?

Dziewczyna z portretu (22.01.2016)

Dziewczyna z portretu to dramatyczna opowieść o pierwszej w historii zmianie płci, ale przy tym o wielkiej miłości. Film inspirowany prawdziwymi wydarzeniami z życia duńskich artystów Einara (Eddie Redmayne) i Gerdy Wegenerów (Alicia Vikander) został wyreżyserowany przez Toma Hoopera.

Syn Szawła (22.01.2016)

Film w reżyserii László Nemes'a to 48 godzin z życia Szawła Ausländera (Géza Röhrig), więźnia z obozie koncentracyjnym Auschwitz-Birkenau. W rzeczywistości, której nie sposób pojąć, w sytuacji bez szans na przetrwanie, Szaweł próbuje ocalić w sobie to, co zostało z człowieka, którym kiedyś był. Ten poruszający, porażający i trzymający w napięciu film do kin wejdzie już 22.01.2016 roku.

Pitbull: Nowe Porządki (22.01.2016)

Najnowszy Pitbull w nowym świetle przedstawi sposoby działania polskiej policji, która bez dwóch zdań nie będzie szła na kompromisy. Dużo krwi, strzelanin i wulgaryzmów, jest to prawdopodobnie jeden z najbardziej brutalnych polskich produkcji ostatnich lat.

Alvin i Wiewiórki: Wielka Wyprawa (22.01.2016)

W styczniu nie zabraknie także czegoś dla najmłodszych. Najbardziej rozpoznawane wiewiórki na świecie znów zobaczymy na ekranach. Tym razem Alvin, Szymon i Teodor wyruszają w podróż, kiedy przez różne zbiegi okoliczności dowiadują się, że Dave, ich opiekun, ma zamiar je porzucić i oświadczyć się swojej dziewczynie. Zastrzyk humoru dostaną zarówno dorośli, jak i dzieci.

Czas Próby (29.01.2016)

Oparta na faktach, trzymająca w napięciu historia uwięzionych na tankowcu marynarzy, na ratunek którym ze wszystkich sił stara się dotrzeć pracownik straży przybrzeżnej. W thrillerze zobaczymy Chrisa Pine'a, Casey'a Afflecka, Bena Fostera i Holliday Grainger.

Zjawa (29.01.2016)

Leonardo DiCaprio w roli Hugha Glassa przeniesie nas na tereny podbiegunowe, gdzie szukać będzie zemsty na swoim kompanie (Tom Hardy), który zostawił go rannego po ataku niedźwiedzia, jak mogłoby się wydawać, na pewną śmierć.

Źrodło: fdb.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…