Studentka dziennikarstwa. Lubi dobrą muzykę, dobre kino, dobry humor i... ludzi. :)

Batman v Superman - figurki z filmu to spoiler! 0

Zwykle to zdjęcia bądź materiały z planu są źródłem przecieków, jednak tym razem spoilerem okazały się zabawki z filmu. Poprzez zestaw figurek z postaciami z jednej z najgłośniejszych i najbardziej oczekiwanych produkcji 2016 roku – Batman v Superman: Świt Sprawiedliwości – możemy poznać wygląd zmechanizowanej zbroi Lexa Luthora.

Wyprodukowany zestaw skierowany jest dla najmłodszych fanów produkcji, więc projektanci zabawek nie muszą kurczowo trzymać się wersji stworzonej na potrzeby filmu. Ze względu na to, wygląd Lexa Luthora może nieco różnić się od wizerunku oryginalnej, ekranowej postaci. Inaczej jest z projektowaniem figurek dla kolekcjonerów, kiedy to postać musi idealnie odzwierciedlać wizję filmową. Być może zestaw z bohaterami filmu został stworzony tylko dla uciechy dzieci, jednak jak bardzo wygląd figurki zbliżony jest do oryginalnego wyglądu czarnego charakteru przekonamy się dopiero 1 kwietnia 2016 roku.

Źrodło: heroichollywood.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Redox 2016-01-07

Raczej potencjalny spoiler.

Jak pokazał przypadek np. "Iron Mana 3" nie ma się sugerować tym co przedstawiają zabawki, bo w finałowej wersji filmu niekoniecznie pewne rzeczy zobaczymy. Myślę, że tej zbroi właśnie nie ujrzymy w "BvS".

Proszę czekać…