Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Christoph Waltz może zagrać w kolejnych Bondach 1

Jak się okazuje, dla Christopha Waltza udział w Spectre może nie być ostatnią przygodą, jeśli chodzi o filmy z serii przygód o Jamesie Bondzie. Jak podają brytyjskie media, aktor podpisał kontrakt na udział w jeszcze dwóch filmach opowiadających o Agencie 007.

Aktor w filmie wyreżyserowanym przez Sama Mendesa wcielił się w główny czarny charakter. Wielu uważa jednak, że reżyserowi nie udało się wykrzesać talentu drzemiącego w Austriaku. Ci, którzy widzieli Spectre z pewnością wiedzą jak potoczyły się losy Franza Oberhausera, w którego Waltz się wcielił i jak ważną jest postacią.

Podobno Waltz podpisując kontrakt na udział w jeszcze dwóch filmach z serii o Bondzie, postawił pewien warunek producentom. W Bondzie 25 i Bondzie 26 w głównej roli ponownie musi wystąpić Daniel Craig. Sporo się mówiło się, że dla tego aktora występ w Spectre będzie ostatnim w roli Agenta Jej Królewskiej Mości. Czyżby było inaczej?

Patrząc na to jakie pieniądze zarabiają Bondy z Craigiem, łatwo dojść do wniosku, że fani chcą aby nadal kreował tę postać. Pomimo tego, że Spectre nie zdołało przebić sukcesu kasowego Skyfall, to i tak wynik ponad 864 milionów dolarów można uznać za sukces.

Źrodło: screenrant

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…