Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Gwiazdki Disneya w remake'u Rocky Horror Picture Show 0

Fani Rocky Horror Picture Show mogą nie przyjąć tych wieści zbyt dobrze. Przygotowywana jest właśnie telewizyjna wersja kultowego musicalu. Jego obsada właśnie się powiększyła.

W filmie wystąpią gwiazdy znane między innymi z produkcji Disneya – Victoria Justice i Ryan McCarten. Wcielą się oni, kolejno, w Janet Weiss oraz Brada Majorsa. W oryginale z lat dziewięćdziesiątych w tych rolach wystąpili Susan Sarandon i Barry Bostwick.

Jeśli chodzi o postać kultowego Dr. Franka-N-Furtera, którego wykreował Tim Curry, to zagra go tym razem… kobieta. Mowa o Laverne Cox. W remake’u wystąpić mają także Reeve Carney i Staz Nair, jednak na razie nie podano informacji w kogo maja się wcielić.

Zdjęcia mają ruszyć jeszcze tej zimy, tak aby nowa wersja Rocky Horror Picture Show mogła zadebiutować jesienią na antenie stacji FOX.

Oryginał opowiadał o parze – Brad i Janet wracając ze ślubu przyjaciół łapią gumę i zmuszeni są udać się do pobliskiego zameczku po pomoc. W środku okazuje się, że właścicielem jest Dr. Frank-N-Furter, umysłowo chory transwestyta, który z wiernymi podwładnymi i przybyszami z planety Transsexual, urządza sobie przyjęcie.

Źrodło: comicbook.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…