Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.

Pierwsze zdjęcie Channinga Tatuma w stylizacji z Nienawistnej ósemki 2

W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie Channinga Tatuma w stylizacji z najnowszego dzieła Quentina TarantinoNienawistna ósemka (w kinach od 15 stycznia).

Przez kilka miesięcy przed premierą najnowszego filmu Quentina Tarantino pojawiało się sporo spekulacji dotyczących udziału w nim Channinga Tatuma (22 Jump Street, Foxcatcher). Brały się one głównie z faktu, że nie wykorzystano jego wizerunku na żadnym z plakatów, nie zobaczyliśmy go również w żadnym zwiastunie filmu, co niektórym wydawało się mocno podejrzane. Kolejnym argumentem dla niedowiarków były opinie, że ulubieniec nastolatek po prostu nie pasuje do filmów w klimatach Tarantino. Producenci jednak właśnie opublikowali zdjęcie aktora w charakteryzacji z filmu.

Channing TatumChanning Tatum

Wątpliwości rozwiał także sam zainteresowany.

- To wyróżnienie zostać alumnem w uniwersytecie Quentina – oświadczył. – Gdy tylko znajdziesz się przy jednym stole z jego drużyną, pojawia się duch zrozumienia i koleżeństwa.

Channinga Tatuma, a także Samuela L. Jacksona, Kurta Russella i pozostałych "nienawistnych" będziemy mogli oglądać w polskich kinach już od piątku 15 stycznia.

Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

Avatar square 200x200
Redox 2016-01-08

Tatum wypadł solidnie w swojej niewielkiej roli. Już w "Foxcatcherze" pokazał klasę, więc współpraca z takimi reżyserami jak Tarantino nie powinna dziwić.

Staszko001 2016-01-08

Film ma swoją premierę w Polsce dopiero za tydzień, a już obrósł w wiele ciekawych historii. Spekulacje odnośnie roli Tatuma, wyciek scenariusza, wyciek filmu, konflikt Tarantino z policjantami, burzliwa współpraca na linii Tarantino – Morricone ale też z drugiej strony, projekcje w teatrach na taśmie 70mm, roadshow. Film jak cała twórczość Tarantino bardzo nietuzinkowy. Jest na najlepszej drodze do tego aby stać się klasykiem za nim wejdzie jeszcze na ekrany :D

Arkadiusz Turek Staszko001 2016-01-08

@Staszko001 Dziś na stronie filmu pojawił się pressbook, gdzie jest sporo informacji dotyczących różnego rodzaju ciekawostek związanych zarówno z samą produkcją jak i zawartymi w filmie odniesieniami do kultowych filmów (głównie westernów) jak i aktorów, dziś już nieżyjących lub zapomnianych, a będących swego czasu pierwszoplanowymi postaciami seriali o Dzikim Zachodzie. Zachęcam do lektury ;)
http://fdb.pl/film/600163-nienawistna-osemka/pressbooki

Magdalen 2016-01-10

Dozuja informacje:) ciekawa jestem Jego roli:)

Alka3 2016-01-08

Im więcej i różnorodnie się o nim mówi tym większą ciekawość budzi, no jasne że idę jak całe rzesze fanów filmow QT!

quaziquack 2016-01-08

Ten film będzie dobry bez względu na to czy Channing Tatum tam będzie, czy nie. Ten temat, ta muzyka, ta obsada – to wszystko zwiastuje świetny film.

Proszę czekać…