Pierwsze zdjęcie Channinga Tatuma w stylizacji z Nienawistnej ósemki

W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie Channinga Tatuma w stylizacji z najnowszego dzieła Quentina TarantinoNienawistna ósemka (w kinach od 15 stycznia).

Przez kilka miesięcy przed premierą najnowszego filmu Quentina Tarantino pojawiało się sporo spekulacji dotyczących udziału w nim Channinga Tatuma (22 Jump Street, Foxcatcher). Brały się one głównie z faktu, że nie wykorzystano jego wizerunku na żadnym z plakatów, nie zobaczyliśmy go również w żadnym zwiastunie filmu, co niektórym wydawało się mocno podejrzane. Kolejnym argumentem dla niedowiarków były opinie, że ulubieniec nastolatek po prostu nie pasuje do filmów w klimatach Tarantino. Producenci jednak właśnie opublikowali zdjęcie aktora w charakteryzacji z filmu.

Channing TatumChanning Tatum

Wątpliwości rozwiał także sam zainteresowany.

- To wyróżnienie zostać alumnem w uniwersytecie Quentina – oświadczył. – Gdy tylko znajdziesz się przy jednym stole z jego drużyną, pojawia się duch zrozumienia i koleżeństwa.

Channinga Tatuma, a także Samuela L. Jacksona, Kurta Russella i pozostałych "nienawistnych" będziemy mogli oglądać w polskich kinach już od piątku 15 stycznia.

Źrodło: informacja prasowa


Arkadiusz Turek
Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.