Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.

Nowy horror z aktorką znaną z The Walking Dead 2

Mamy dla Was nowe zdjęcia z najnowszego filmu twórców Egzorcyzmów Emily Rose i Taśm Watykanu. Horror The Boy ze znaną z serialu The Walking Dead Lauren Cohan w roli głównej w polskich kinach od 29 stycznia.

The Boy to nowy klimatyczny horror twórców znanych chociażby z przebojowej serii Underworld czy Egzorcyzmów Emily Rose. Film rozpoczyna się od przyjazdu do Anglii amerykańskiej niani, Grety (Lauren Cohan), która otrzymuje wymarzoną pracę w angielskiej posiadłości. Na miejscu okazuje się, że syn państwa Heelshire – Brahms, który ma być jej podopiecznym, to lalka ludzkich rozmiarów. Początkowo Greta podchodzi do zlecenia z przymrużeniem oka, traktując Brahmsa jako przejaw dziwactwa zmanierowanych bogaczy. Jednak kiedy łamie zasady kodeksu opieki nad "synkiem", do którego przestrzegania zobowiązali ją pracodawcy, dochodzi do serii przerażających zdarzeń. Dziewczyna zaczyna podejrzewać, że lalka nawiedzona jest przez złowrogą, mroczną siłę. Chciałoby się rzec: każde dziecko wymaga miłości. Dystrybutor filmu (Kino Świat) udostępnił nowe zdjęcia z filmu, które prezentujemy poniżej.

Diana Hardcastle jako Pani Heelshire i Lauren Cohan jako GretaDiana Hardcastle jako Pani Heelshire i Lauren Cohan jako Greta

Lauren Cohan jako GretaLauren Cohan jako Greta

Lauren Cohan jako GretaLauren Cohan jako Greta

Lauren Cohan jako GretaLauren Cohan jako Greta

Lauren Cohan jako GretaLauren Cohan jako Greta

Lauren Cohan jako Greta i Rupert Evans jako MalcolmLauren Cohan jako Greta i Rupert Evans jako Malcolm

Lauren Cohan jako GretaLauren Cohan jako Greta

W filmie poza wspomnianą gwiazdą serialu The Walking Dead wystąpią również: Rupert Evans znany z serialu The Man in the High Castle, Ben Robson (Wikingowie), Jim Norton (Chłopiec w pasiastej piżamie) oraz Diana Hardcastle (Hotel Marigold). The Boy został wybrany przez renomowany serwis IMDb jako jedna z najbardziej oczekiwanych amerykańskich premier stycznia. Zapraszamy również polskich widzów do kin od 29 stycznia 2016 roku.

Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…