Studentka dziennikarstwa. Lubi dobrą muzykę, dobre kino, dobry humor i... ludzi. :)

Nie ma mowy! - pierwszy zwiastun 0

Znanego z ról komediowych (Szefowie wrogowie) oraz występów w programie Saturday Night Live – Jasona Sudeikisa – tym razem zobaczymy w nieco poważniejszej odsłonie. Aktor pokaże nam się w jednej z głównych ról w najnowszej komedii romantycznej Nie ma mowy!, wyreżyserowanej przez Seana Mewshawa, debiutanta w tym fachu.

U boku Sudeikisa zobaczymy także Rebeccę Hall (Transcendencja), Joe'a Manganiello (Sabotaż), Blythe Danner (Poznaj moich rodziców), Richarda Masura (Człowiek bez twarzy), Diannę Agron (Glee) oraz Griffina Dunne’a (Witaj w klubie).

Badacz popkultury, Andrew (Jason Sudeikis) przybywa do Maine, aby przeprowadzić wywiad z Hannah (Rebecca Hall) – skrytą wdową po cenionym wokaliście. Po tym, jak decydują się wspólnie stworzyć biografię piosenkarza, Andrew wchodzi w konflikt z paroma miejscowymi – włącznie z dobrze zbudowanym adoratorem kobiety, Curtisem (Joe Manganiello) oraz jej kochającymi, bardzo opiekuńczymi rodzicami (Blythe Danner, Richard Masur). Z chwilą, gdy ta burzliwa relacja przerodzi się w coś nieoczekiwanego, Andrew i Hannah staną twarzą w twarz z możliwością pojawienia się w kolejnym rozdziale życia tej drugiej osoby.

Polska premiera komedii romantycznej zaplanowana jest na 15 kwietnia bieżącego roku.

Źrodło: thefilmstage.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…