Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.

Misiek w Nowym Jorku na nowym plakacie. 2

Przedstawiamy niedźwiedzia o gołębim sercu, czyli Miśka w Nowym Jorku na nowym plakacie animacji, udostępnionym przez dystrybutora, Kino Świat. Film w kinach pojawi się 5 lutego 2016 roku.

Kiedy na biegunie robi się za ciasno, misie i lemingi wychodzą na miasto. Tak właśnie rozpoczyna się najnowsza animacja twórców kultowych hitów ze stacji Cartoon Network. Misiek w Nowym Jorku zabierze zarówno dużych, jak i małych widzów w pełną przygód i śmiechu podróż od bieguna, aż po Nowy Jork. Głosów filmowym postaciom użyczyli m.in. Rob Schneider, Heather Graham, Ken Jeong oraz zdobywca Złotego Globu – Bill Nighy. Dystrybutor jednocześnie zapewnia, że niebawem pojawią się informacje o polskiej obsadzie językowej. Tymczasem obejrzyjcie najnowszy polski plakat promujący tę "komediową hecę w wielkim mieście".

Źle się dzieje na biegunie! Chciwy przedsiębiorca – pan Greene – planuje wybudować tam sieć centrów handlowych i osiedli mieszkaniowych. Już teraz na północy pojawiają się tłumy turystów, śmiecąc i zakłócając spokój zwierzakom. Poczciwy niedźwiedź polarny, zwany przez wszystkich Miśkiem, dostaje arcytrudne zadanie. Ma wyruszyć do Nowego Jorku – siedziby pazernego biznesmena – i zniechęcić ludzi do zasiedlania Arktyki. W niebezpiecznej misji towarzyszy mu trójka odważnych i kompletnie nieobliczalnych lemingów. Spotkanie zwierzaków z północy z mieszkańcami wielkiego miasta zaowocuje serią nieporozumień, które rozbawią wszystkich do białości!

Wszystkich fanów familijnych komedii wraz ze swoimi pociechami zapraszamy do kin od 5 lutego 2016 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…