Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Oficjalnie: Czarna Pantera znalazła wreszcie reżysera 2

Po tygodniach spekulacji wreszcie potwierdzono tę informację. Nowym reżyserem kolejnego marvelowskiego widowiska, Black Panther został Ryan Coogler.

Dwa dotychczasowe filmy Cooglera zostały przyjęte bardzo dobrze. Jego debiut Fruitvale był prawdziwym hitem w 2013 roku na festiwalu w Sundance. Z kolei jego drugi obraz – Creed: Narodziny legendy jest jednym z największych zaskoczeń roku, które odnosi sukcesy kasowe, jak i artystyczne.

O jego zatrudnieniu do prac nad filmem z "trzeciej fazy" filmowego uniwersum Marvela poinformował oczywiście Kevin Feige:

Jesteśmy wielkimi szczęściarzami, że taki poważny filmowiec dołączyć do rodziny Marvela. Ryan pokazał swój talent przy okazji dwóch pierwszych filmów, więc był to absolutnie topowy wybór. Wielu fanów Czarnej Pantery czekało na jego własny film i teraz wiemy, że znaleźliśmy idealnego człowieka do opowiedzenia historii T’Challa.

Jak wiadomo w rolę główną wcieli się Chadwick Boseman. Black Panther do kin wejdzie w lutym 2018 roku.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Quagmire 2016-01-12

Wbrew spazmom zachodnich mediów Coogler ma naprawdę ciężką łapę. Coś mi u niego nie gra, czuję jakąś sprzeczność. W jego filmach skomplikowany wewnętrznie, nieźle skonstruowany główny bohater jest prowadzony za pomocą najprostszych hollywoodzkich środków, szantażu emocjonalnego wymuszonego na widzu który MUSI wzruszać się jego losem. W "Fruitvale Station" tak zgrzytało, że aż wyszło dość komicznie, metoda pasowała bardziej do świata "Creeda". Dodatkowo reżyser miał na planie Stallone’a w tak świetnej formie, że oświetlonego chyba misją od Boga niczym Belushi w Blues Brothers.

Proszę czekać…