Studentka dziennikarstwa. Lubi dobrą muzykę, dobre kino, dobry humor i... ludzi. :)

Czy Chris Pine zagra Zieloną Latarnię? 0

Choć do premiery rebootu Zielonej Latarni zostały niemalże 4 lata, to już spekuluje się nad obsadą filmu. Według niektórych plotek wytwórnia Warner Bros. znalazła odpowiedniego kandydata do głównej roli. Już od jakiegoś czasu na portalach filmowych pojawiają się informację, że w ekranizacji komiksu rolę superbohatera zagra Chris Pine.

Nie. Nigdy nie otrzymałem propozycji udziału w ‚Zielonej Latarni’. Nigdy z nikim o tym nie rozmawiałem.

Takimi słowami Pine zdementował plotkę o rzekomym angażu w produkcji, jednak nic nie jest jeszcze przesądzone. Do znalezienia odpowiedniej obsady wytwórnia ma jeszcze sporo czasu. Fani nie czekali długo z ubraniem aktora w zielony kostium – poniżej przykładowe fotomontaże:

Pierwsza Zielona Latarnia swoją premierę miała w 2011 roku, a w postać superbohatera wcielił się wówczas Ryan Reynolds.

Źrodło: cinemablend.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Redox

To problem współczesnego dziennikarstwa filmowego w sieci. Jeden portal wymyśli polotkę, druga strona ma już źródło, na które może się powołać i news idzie w świat. Już od jakiegoś czasu na portalach filmowych pojawiają się informację, że w ekranizacji komiksu rolę superbohatera zagra Chris Pine." To nie strony internetowe dokonują angaży i zatrudnień aktorów.

Bluejohn_26

Pine ma już kontrakt w uniwersum DC, więc nie wydaje mi się żeby chciało im się tak mieszać w swoich filmach zwłaszcza, że zdjęcia do Wonder Woman ruszyły już jakiś czas temu. Obsadzenie go w roli Zielonej Latarni oznaczałoby konieczny recasting w ekranizacji przygód sławnej Amazonki, wstrzymanie przynajmniej części zdjęć i gorączkowe poszukiwanie nowego kandydata do roli kochasia WW.

Proszę czekać…