Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kolejni zwolennicy solowego filmu o Czarnej Wdowie 2

Ostatnio coraz lepiej powodzi się bohaterkom ze stajni Marvela. W trzeciej fazie filmowego uniwersum swoją obecność zaznaczy kompanka Ant-Mana, Wasp. Na rok 2018 zaplanowano natomiast premierę Captain Marvel. Fani jednak wciąż zadają jedno pytanie – co z solowym filmem o Czarnej Wdowie?

Na razie na to pytanie nie ma odpowiedzi. Pojawili się jednak kolejni zwolennicy tego, aby postać grana przez Scarlett Johansson otrzymała swój własny film kinowy. Są nimi dobrzy znajomi Marvela, bracia Russo, którzy w tym roku zadebiutują kolejnym obrazem stworzonym dla wytwórni, Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów.

O tak, kochamy tę postać. Uwielbiamy również Scarlett Johansson. Uważamy, że jest to jedna z najbardziej, o ile nie najbardziej, złożonych postaci w całym uniwersum. Ona ma bardzo złożony charakter. Jest nawiedzana przez demony przeszłości, a jej postrzeganie świata jest fascynujące. Myślę, że można byłoby zrobić dużo z takim charakterem.

Anthony i Joe Russo to osoby, które z pewnością znają świat komiksów Marvela od podszewki. To właśnie oni stanęli za kamerą świetnie przyjętego przez fanów Zimowego żołnierza. To oni stworzyli kolejny film o przygodach Kapitana Ameryki, i to własnie oni zajmą się realizacją wielkiego filmowego przedsięwzięcia, jakim niewątpliwe będzie Avengers: Infinity War.

A Wy, chcielibyście zobaczyć Czarną Wdowę w solowym filmie?

Źrodło: Geektyrant

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…