Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Jonah Hex pojawi się na małym ekranie 1

Jeden z antybohaterów znanych ze świata komiksów DC pojawi się na małym ekranie. Legendarny łowca nagród żyjący w czasach Dzikiego Zachodu, ma pojawić się w serialu Legends of Tomorrow.

Na ten temat wypowiedział się producent wykonawczy serialu, Marc Guggenheim który udzielił wywiadu magazynowi Entertainment Weekly:

Od momentu, w którym zdecydowaliśmy że Legends of Tomorrow będzie opowiadało o podróżach w czasie, wiedzieliśmy, że chcemy zawitać też na Dziki Zachód. Jeśli już decydujesz się na zaprezentowanie Dzikiego Zachodu znanego z komiksów DC, to po prostu musisz w tym uwzględnić postać Jonaha Hexa. Czujemy z tego powodu lekki dreszczyk emocji.

Jak podają media, Jonah Hex pojawi się w 11 odcinku pierwszego sezonu Legends of Tomorrow. Wszystko wskazuje na to, że nie będzie to jednorazowy występ i ta postać będzie pojawiała się częściej.

Na razie nie wiadomo kto się w niego wcieli. W 2010 roku, bohater znany z kart komiksów otrzymał swój własny film solowy. Wówczas w tę postać wcielił się Josh Brolin. W filmach animowanych głosu udzielali mu natomiast Thomas Jane oraz Adam Baldwin.

Źrodło: geektyrant

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…