Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Jaka kategoria wiekowa dla Alien: Covenant? 3

Ridley Scott musiał wczoraj przełknąć gorzką pigułkę, jaką niewątpliwe był brak nominacji do Oscara w kategorii najlepszy reżyser. Pomimo tego nie może on narzekać na brak pracy i już przygotowuje swój kolejny projekt.

Z okazji zdobycia przez jego najnowszy film, Marsjanin Złotego Globu, uznany reżyser udzielił wywiadu, którego temat był między innymi Alien: Covenant, czyli nowa produkcji Scotta. Wypowiedział się on między innymi o kategorii wiekowej w jakiej chciałby, aby ten film powstał.

Ridley Scott ma zamiar stworzyć film z myślą o kategorii wiekowej R. Sam jednak podkreśla, że będzie to "hard R" i chce, aby zostało wyciągnięte z tego maksimum możliwości. Kolejna odsłona Obcego ma być zdecydowanie bardziej przerażająca i krwawa pod przednich. Warto jednak przypomnieć, że ze wszystkich filmów, w których na ekranie mogliśmy zobaczyć postać Obcego, tylko jeden był stworzony w PG-13. Był to obraz wyreżyserowany przez Paula W.S. Andersona, Obcy kontra Predator.

Statek Covenant wraz z załogą wyrusza do odległej galaktyki, gdzie ma zostać odkryty prawdziwy raj. Na miejscu okazuje się, że jest to mroczny i niebezpieczny świat. Jedyny jej mieszkaniec, syntetyczny David jest ostatnim ocalałym pasażerem Prometeusza. W roli głównej wystąpi Michael Fassbender. Główna rola kobieca przypadnie natomiast Katherine Waterston.

Premiera Alien: Covenant zaplanowana jest na 6 października 2017 roku.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

ges28

Obcego a nie "Obcnego ".

Movieman ges28

@ges28 Dzięki, literówka poprawiona :)

Pajo23

"hard R" brzmi obiecująco…

Proszę czekać…