Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Sherlock i upiorna Panna Młoda już jutro w TVP! 1

Już jutro, w telewizji publicznej, na kanale TVP2 premiera specjalnego odcinka jednego z najpopularniejszych serialu ostatnich lat na świecie. Benedict Cumberbatch powraca jako Sherlock w epizodzie zatytułowanym "Sherlock i upiorna panna młoda". Emisja 17 stycznia, w niedzielę o godzinie 20.00.

Poznajcie Sherlocka w roku 1895! Wyobraźcie sobie, że najsłynniejszy detektyw na świecie i jego najlepszy przyjaciel mieszkają na Baker Street w epoce parowozów, stylowych dorożek, cylindrów i surdutów. Tym razem robimy ogromny krok w przeszłość – aż do wiktoriańskiego Londynu, którego ulice nigdy nie wyglądały tak znakomicie – mówi Steven Moffat.

To nie będzie jednak zupełnie inna produkcja – dodaje Mark Gatiss. _To jest nadal ten sam Sherlock, ma się nawet wrażenie, jakbyśmy zawsze kręcili go w roku 1895. Ma tę samą wrażliwość. Oczywiście mówi trochę innym językiem, ale staraliśmy się, żeby był tak samo bystry i dowcipny, jak ten współczesny. W przeciwnym razie uzyskalibyśmy efekt zakurzonej i archaicznej historyjki z przeszłości, co zupełnie nas nie interesowało.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…