Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Przewodnik po programie telewizyjnym (18.01 - 24.01) 0

Zachęcamy do zapoznania się z najciekawszymi propozycjami filmowymi oraz serialowymi, które będziemy moli zobaczyć w przyszłym tygodniu w polskiej telewizji.

Strona 1 z 7

Poniedziałek (18.01)

Salt
Pewnego dnia do siedziby CIA, zgłasza się wysoki rangą rosyjski agent, który twierdzi, że przesłuchująca go agentka jest szpiegiem. Zdemaskowana Evelyn, chcąc udowodnić po której stronie naprawdę stoi i uratować męża ucieka i robi wszystko by wykonać powierzone jej przed laty zadanie, przynajmniej tak ma to wyglądać dla jej dawnych towarzyszy.
Kanał: AXN
Godzina: 16:05

Garsoniera
C.C. „Budd” Baxter wie jak dostać się na szczyt… Kluczem do sukcesu jest jego urocze mieszkanie. Posiadając fantastyczną kryjówkę i miejsce schadzek, które oferuje swoim szefom, Budd awansuje szybciej niż ktokolwiek inny w historii firmy. Udostępnienie garsoniery prezesowi, J.D. Sheldrake’owi sprowadza jednakowoż na Baxtera nie lada tarapaty. Zakochując się we Fran, kochance szefa Budd staje przed najważniejszym wyborem swojego życia: zachować posadę, czy kobietę swoich marzeń
Kanał: TVP Kultura
Godzina: 16:30

Szklana pułapka III
John McClane powraca aby rozprawić się z kolejnym bezwzględnym mordercą – Simonem, który podkłada bomby w najbardziej ruchliwych punktach Nowego Jorku. Szklana pułapka 3 w bezpośredni sposób nawiązuje do pierwowzoru. Simon bowiem jest bratem zabitego w pierwszej części terrorysty, szukającym zemsty na poruczniku Johnie McClane. Zemsta jest jednak jedynie kamuflażem dla prawdziwego celu działań zamachowca.
Kanał: Polsat
Godzina: 20:10

Pociąg z forsą
Przybrani bracia – John i Charlie są policjantami. Pewnego dnia John dowiaduje się, że wybuchowy Charlie popadł w długi. Aby je spłacić, postanawia obrabować wagon metra przewożący miliony dolarów. To nie wszystko – namawia brata do współudziału.
Kanał: Polsat
Godzina: 22:50

Wszystko co kocham
Film opowiada o kilku młodych ludziach. Janek zakochuje się w Basi. Jest trochę nieśmiały, ale dziewczyna to zmienia. Razem z bratem i dwoma przyjaciółmi zakładają zespół punkrockowy. Po udanym występie na festiwalu ich zapał rośnie. Następny koncert mają zagrać w szkole, ale wszystko się komplikuje. Jednak grają koncert sprzeciwiając się wszystkim i nie zważając na to jakie będą mieć problemy. Razem wiedzą, że robią wszystko co kochają i nikt im w tym nie przeszkodzi.
Kanał: TVP 1
Godzina: 23:00

Cobra
Sylvester Stallone w roli noszącego przydomek "Kobra" nieustraszonego policjanta, który rozprawia się z przestępcami przy pomocy pistoletu maszynowego z perłową rękojeścią i celownikiem laserowym. Podążając tropem uzbrojonego w topór seryjnego zabójcy, "Kobra" musi stawić czoła bandzie psychopatów zagrażających bezpieczeństwu wielkiej metropolii.
Kanał: TVN
Godzina: 22:30

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…