Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.

Planeta Singli - prezentujemy drugi, oficjalny plakat 2

Pełna gwiazd walentynkowa komedia Mitji Okorna wchodzi na duży ekran 5 lutego. W głównych rolach – zarówno na posterze jak i w filmie – zjawiskowo piękna Agnieszka Więdłocha oraz Maciej Stuhr, o którym reżyser mówi:

"W Polsce nie ma Roberta Downeya Jr., ale jest Maciej Stuhr. Zabawny, dobrze wygląda, ma talent, energię i serce".

Bohaterka Planety Singli Ania (Agnieszka Więdłocha) jest uroczą, romantyczną, ale niezbyt pewną siebie nauczycielką, poszukującą idealnego mężczyzny na internetowych portalach randkowych. Przypadkiem, w walentynkowy wieczór, spotyka showmana Tomka (Maciej Stuhr), który prowadzi najpopularniejszy i najbardziej kontrowersyjny program telewizyjny w kraju. Zachwycony niepoprawnym romantyzmem Ani, proponuje jej, żeby została bohaterką jego show – ona będzie umawiać się na randki przez internet, a on w swoim programie pokaże prawdziwą twarz facetów flirtujących w sieci i wyśmieje naiwność kobiet szukających tam ideału. Szalone randkowe przygody Ani szybko stają się wielkim przebojem. Jednak pewnego dnia Ania nieoczekiwanie spotyka… idealnego faceta – Antoniego (Michał Czernecki). Naciskany przez bezwzględną szefową stacji (Ewa Błaszczyk) Tomek musi ratować oglądalność programu. A może i własne uczucie do Ani.

Prezentujemy najnowszy plakat tej produkcji udostępniony dziś przez dystrybutora. Wygląda zachęcająco.

A jakie były reakcje tych, którzy mieli okazję zobaczyć już najnowszy film Mitji Okorna? Oto garść cytatów:

Dawno nie było na polskim rynku kinowym tak świetnego połączenia komedii romantycznej i filmu obyczajowego. Film dla wszystkich, z pewnością może liczyć na rewelacyjny wynik. Piotr Olak, Kino Luna, Warszawa

Na spotkaniu w Gdyni pokazaliśmy nasz film Planeta Singli około 400 polskim właścicielom kin. Ich reakcja była niewyobrażalna. Ciągły śmiech, łzy i niekończąca się owacja na stojąco. Mitja Okorn, reżyser

Jesteśmy dumni, że możemy dystrybuować ten film. Już po obejrzeniu pierwszej wersji montażowej byliśmy przekonani, że mamy do czynienia z nową jakością w polskim kinie rozrywkowym. Cieszymy się, że tak wymagająca i znająca swoich odbiorców publiczność podziela nasze zdanie i przyjmuje film Mitji Okorna z entuzjazmem, jakiego dawno nie doświadczyliśmy na Forum Wokół Kina. To nie może być przypadek. Mitja Okorn, reżyser "Listów do M" – najpopularniejszej komedii ostatnich 25 lat, kolejny raz dowiódł, że doskonale wyczuwa potrzeby publiczności. Bartek Fukiet, Dyrektor Działu Kinowego Kino Świat

Ta walentynkowa komedia w gwiazdorskiej obsadzie, z mnóstwem niespodzianek, jakich nie było do tej pory w żadnym polskim filmie skrojona jest według najlepszych światowych wzorców – pełna błyskotliwego humoru i wzruszeń. W rolach głównych zobaczymy: Macieja Stuhra jako uwielbianego przez miliony telewizyjnego showmana oraz Agnieszkę Więdłochę w roli ukrywającej swój seksapil nauczycielki muzyki. Tych dwoje zawrze ze sobą nietypową umowę, dzięki której cała Polska dowie się, czy prawdziwa miłość istnieje i gdzie (nie) należy jej szukać. W doborowej obsadzie znaleźli się także Danuta Stenka, Paweł Domagała, Tomasz Karolak, Weronika Książkiewicz, Katarzyna Bujakiewicz, Piotr Głowacki oraz Ewa Błaszczyk. W plejadzie internetowych randkowiczów nazwiska-niespodzianki, wśród nich m.in. lider zespołu Afromental Wojtek "Łozo" Łozowski. Zapraszamy do kin 5 lutego 2016 roku.

Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 8

Avatar square 200x200
Redox 2016-01-20

Oho dział PR filmu atakuje (patrz poniżej).

Strasznie generyczny i wtórny plakat, który mam wrażenie widziałem już setki razy.

Karina_Nowawoda 2016-01-20

Premiera jest idealnie zaplanowana. Wiadomo na walentynki bardzo dużo par idzie do kina. Scenariusz dobrze pasuje do tego dnia :) a plakat ładny :)

schulz 2016-01-20

Te plakaty są do siebie podobne nie widze jakieś dużej roznicy, ale na film pójde z ciekawosci bo jest w sumie całkiem fajna obsada

Staszko001 2016-01-20

Biorąc pod uwagę sukcesy poprzednich produkcji Mitjego, obstawiam że szykuje się genialna reaktywacja polskiej komedii Romantycznej! Niewątpliwym atutem tego filmu jest jego bardzo aktualna fabuła… randkowanie przez różne mobilne aplikacje to dzisiaj norma i bardzo mnie cieszy że ktoś ma odwagę obnażyć to zagadnienie :)

Marttttt_i 2016-01-20

SZAŁ! Jak będzie przynajmniej w połowie tak dobry jak listy to na pewno dam najwyższą ocenę na filmwebie ;)

Klaudia Więciorek Marttttt_i 2016-01-22

@Marttttt_i co to za logika czytać newsy, recenzje itd. na fdb, a oceniać na filmwebie? Czyżby konkurencyjna strona nie oferowała ciekawych, rzetelnych treści? ;)

Proszę czekać…