Studentka dziennikarstwa. Lubi dobrą muzykę, dobre kino, dobry humor i... ludzi. :)

Deadpool zebrał same pozytywne opinie - komentarze widzów 2

Wygląda na to, że Deadpool to naprawdę świetne widowisko. Wczoraj producenci produkcji zrobili widzom niespodziankę i zamiast niepublikowanych dotąd fragmentów… pokazali fanom cały film! Widzowie są zachwyceni najnowszym projektem z Ryanem Reynolds'em w roli głównej, o czym od razu zaczęli rozpisywać się na Twitterze:
Ci, którzy mieli to szczęście zobaczyć Deadpool jeszcze przed wszystkimi, swoimi komentarzami sprawili, że w internecie zawrzało, a widzowie, którzy muszą jednak jeszcze trochę poczekać na premierę, z całą pewnością odliczają dni oraz godziny z ogromną niecierpliwością.

Na premierę najnowszej produkcji Marvela do kin zapraszamy już 12 lutego!

Źrodło: wegotthiscovered.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Krzysztof 2016-01-19

Zawsze chciałem to napisać i myślę, że teraz jest właśnie odpowiedni moment → Dla mnie Reynolds (tym bardziej po Zielonej Latarni) w roli bez mała komediowej, to strzał w płot ….. Wyraz jego twarzy (bardzo wczesny Ben Affleck) po prostu żadnemu żartowi nie nadaje humorystycznego "powera" (tudzież adekwatnego do powagi sytuacji zresztą też), a zatem całe szczęście, że Deadpool to postać w masce, z białymi oczami i bez ust + jawne CGI mimiki facjaty – tym łatwiej mi wyobrazić sobie, że to po prostu ktoś inny, że gra go inny aktor lub animek, bo nie sądzę, że zdzierżyłbym kamuflaż, na kształt samej zielonej wstawki na oczy z Green Lantern, widząc resztę twarzy drewna Reynoldsa :D To duży plus tego filmu: móc wyobrażać sobie, że nie gra w nim akurat Reynolds.

Proszę czekać…