Studentka dziennikarstwa. Lubi dobrą muzykę, dobre kino, dobry humor i... ludzi. :)

Sąsiedzi 2 - zwiastun komedii 0

Jak już wiadomo, Sąsiedzi doczekają się sequela. Studio Universal Pictures opublikowało pierwszy zwiastun komedii Sąsiedzi 2, który możecie zobaczyć poniżej, a ponadto znamy fabularną warstwę filmu.

W kontynuacji Kelly i Mac Rednerowie (Rose Byrne i Seth Rogen) czekają na narodziny drugiego dziecka, które mają pomóc im ostatecznie wejść w dorosłe życie na przedmieściach. Okazuje się jednak, że małżeństwo nie ma co liczyć na odzyskanie spokoju – po sąsiedzku zamieszkuje bowiem bractwo studentek, przy których Teddy (Zac Efron i jego koledzy wydają się spokojni i ułożeni.

Studentki należące do bractwa Kappa Nu mają zamiar prowadzić swój dom tak jak im się tylko podoba nie licząc się z innymi. Kiedy Shelby (Chloë Grace Moretz) z siostrami znajdują swoje wymarzone lokum, nie przyjmują do wiadomości, że miejsce, w którym znajduje się ich dom, należy do spokojnej okolicy, a ich sąsiedzi nie godzą się na całonocne imprezy.

Rednerowie, chcąc pozbyć się studentek, zmuszeni są do pojednania z byłym wrogiem. Wraz z Jimmym i Paulą (Ike Barinholtz i Carla Gallo) obmyślają plan, w którym Teddy ma być tajną bronią – liczą na to, że uda mu się zaprzyjaźnić ze studentkami. Jak można się domyślić, nie obejdzie się bez wojny między sąsiadami.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Marcin Darski 2016-01-20

Motyw z wypadnięciem przed przednią szybę genialny ;d

Proszę czekać…