Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.

Russell Crowe szybciej w Polsce! 1

To są z całą pewnością dobre wieści dla wszystkich fanów talentu Russella Crowe'a. Polska premiera Ojców i córek, czyli najnowszego filmu z udziałem nagrodzonego Oscarem i Złotym Globem aktora, została przyspieszona. Obraz pojawi się w kinach już 12 lutego. U boku słynnego Gladiatora zobaczymy piękną Amandę Seyfried (Mamma Mia!), Diane Kruger (Bękarty wojny), Aarona Paula (Breaking Bad) oraz ikonę kina – Jane Fondę (Klute).

Jane Fonda i Russell CroweJane Fonda i Russell Crowe

Russell Crowe, jeden z najwybitniejszych aktorów naszych czasów oraz Amanda Seyfried, gwiazda grająca u jego boku w Les misérables: Nędznicy, ponownie spotykają się na dużym ekranie we wzruszającej opowieści o zmaganiu się z utratą bliskiej osoby i odbudowywaniu więzi rodzinnych.

Russell Crowe i Kylie RogersRussell Crowe i Kylie Rogers

Jake Davis (Russell Crowe), nagrodzony Pulitzerem pisarz, przechodzi załamanie nerwowe, po tym, jak w wypadku samochodowym ginie jego ukochana żona, a on zostaje sam z 5-letnią córeczką Katie (Kylie Rogers). Stan zdrowia Jake’a nie pozwala na to, by mężczyzna zajmował się dzieckiem. Opiekę nad dziewczynką przejmuje najbliższa rodzina. Po latach dorosła Katie (Amanda Seyfried) próbuje odbudować więź z ojcem i nadrobić stracone lata.

Amanda Seyfried i Aaron PaulAmanda Seyfried i Aaron Paul

Najnowszy film Gabriele'a Muccino (W pogoni za szczęściem, Siedem dusz) będziemy mogli zobaczyć w polskich kinach już od 12 lutego 2016 roku.

Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…