Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Gwiazda Żywych trupów matką Bruce'a Wayne'a 0

Do premiery filmu Batman v Superman: Świt sprawiedliwości pozostały już tylko dwa miesiące. Pomimo tego do obsady filmu dołączyła jeszcze jedna aktorka. Jest nią znana z serialu The Walking Dead, Lauren Cohan.

Według medialnych doniesień wcieli się ona w matkę Bruce’a Wayne’a, Marthę. Tym samym potwierdzają się informację o retrospekcjach z przeszłości Batmana. Wiadomo również, że w rolę ojca, Thomasa Wayne’a wcieli się Jeffrey Dean Morgan. Jak na ironię, ten sam aktor dołaczył do serialu o żywych trupach, gdzie sportretuje czarny charakter o imieniu Negan.


Źrodło: IMDB

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

MJ_MARTINO 2016-01-25

Myślę że nawet najmłodsi widzowie doskonale wiedza że rodzice brusa nie żyją ;)
Ten wątek mógłby być pominięty i nic by się nie stało.

Animek84 2016-01-23

Retrospekcja śmierci rodziców Bruce numer "444", ileż można.

Redox Animek84 2016-01-25

@Animek84 Nie zgadzam się. Śmierć rodziców była dla Wayne’a przełomowym momentem, motywowała go do walki w Gotham i rozpalała jego gniew. To ważny wątek, który musi być zwyczajnie poruszony, jeśli nawet ma być to kilku sekundowa sekwencja. Cieszę się, że Snyder buduje Batmana od podstaw.

Animek84 Redox 2016-01-25

@Redox To samo można powiedzieć o śmierci wujka Bena, a nowi twórcy ją pominą. Tu za to dostaniemy pewnie retrospekcje, gdzie po niej Ben zrobi smutną minę. Fakt must see :)

Proszę czekać…