Studentka dziennikarstwa. Lubi dobrą muzykę, dobre kino, dobry humor i... ludzi. :)

Przewodnik po programie telewizyjnym (25.01 - 31.01) 0

Najciekawsze propozycje filmowe na ostatni tydzień stycznia:

PONIEDZIAŁEK (25.01)

Mów mi Vincent

Vincent (Bill Murray) to zgryźliwy mizantrop, któremu dni upływają na wyścigach konnych, w ulubionym barze i w towarzystwie zaprzyjaźnionej nocnej damy (Naomi Watts). Pewnego dnia do domu obok wprowadza się Maggie (Melissa McCarthy) z synem Oliverem. Powitanie nowych sąsiadów odbywa się bez ciepłych słów i nie zapowiada początku pięknej przyjaźni. Jednak wiecznie spłukany Vin dostrzega szansę na podratowanie swego opłakanego budżetu. Zostaje może nie najtańszą, ale na pewno najbardziej ekscentryczną niańką w mieście.
Kanał: Canal+
Godzina: 19:25

Dwie matki

Jessica Lange gra przybraną matkę, która daje porzuconemu dziecku szansę na godne życie. Halle Berry, w roli uważanej za jej artystyczny przełom, gra matkę naturalną, która wróciła na właściwą drogę i próbuje odzyskać synka. W roli jej bezwzględnego prawnika występuje Samuel L. Jackson.
Kanał: TVN7
Godzina: 20:00

Szefowie wrogowie 2

Ciąg dalszy perypetii trójki przyjaciół z filmu Szefowie wrogowie. Mając po uszy pracy pod dyktando szefów, Nick, Dale i Kurt postanawiają tym razem przejąć ster i założyć własny biznes. Wkrótce jednak ich plany krzyżuje przebiegły inwestor. Oszukani, zdesperowani i bez możliwości dochodzenia swoich praw, trzej niedoszli przedsiębiorcy opracowują plan porwania dorosłego syna inwestora w celu odzyskania kontroli nad firmą
Kanał: HBO
Godzina: 21:30

John Q

John (Denzel Washington) dowiaduje się, że jego synek Mike ma ciężko chore serce. Niezbędny jest przeszczep. Ubezpieczenie Johna jest za niskie by pokryć koszty tak drogiego zabiegu. Zdesperowany ojciec wkracza z bronią do szpitala i bierze zakładników. John żąda zoperowania syna. Negocjacje z nim prowadzi porucznik Frank Grimes.
Kanał: TVN
Godzina: 22:30

Predatorzy

Ośmiu skazańców, zabójców i najemników zostaje zrzuconych na nieznaną planetę. Szukając sposobu ucieczki natykają się na trójkę Predatorów, dla których są jedynie zwierzyną w nadchodzącym polowaniu. Nie mając dokąd uciec, rozpoczynają walkę ze znacznie lepiej przystosowanym przeciwnikiem, dysponującym bardziej zaawansowaną technologią
Kanał: Polsat
Godzina: 22:30

Furia

Kwiecień 1945 roku. Alianckie wojska rozgromiły niemiecką armię w Ardenach i maszerują wprost na Berlin. Znany z odwagi, zahartowany w boju dowódca czołgu pieszczotliwie nazywanego Furia, sierżant Wardaddy otrzymuje zadanie specjalne. Wraz ze swoją załogą będzie musiał wykonać tajną misję za linią frontu i stawić czoła znacznie potężniejszym silom wroga.
Kanał: Canal+
Godzina: 22:35

Sala samobójców

Świat to nie matrix. Życie to nie gra, nie daj się wylogować! Dominik to zwyczajny chłopak. Ma wielu znajomych, bogatych rodziców, pieniądze na ciuchy, gadżety, imprezy. Pewnego dnia jeden pocałunek zmienia wszystko. Ona zaczepia go w sieci. Jest intrygująca, niebezpieczna. Wprowadza go do Sali samobójców miejsca, z którego nie ma ucieczki.
Kanał: TVP1
Godzina: 23:20

WTOREK (26.01)

Słowo na "M"

Wallace (Daniel Radcliffe) nie ma szczęścia do dziewczyn. Samotny, po kolejnym rozstaniu, spotyka Chantry – młodą malarkę. Znajomość przeradza się w przyjaźń, a ta z wolna zaczyna przypominać… miłość? Zrozumieć swoje uczucia pomaga Wallace’owi Allan (Adam Driver – gwiazda serialu Dziewczyny). Czy Chantry wybierze wiecznie zamyślonego marzyciela – outsidera, czy jej serce zostanie przy Benie – jej robiącym błyskawiczną karierę w dyplomacji, pewnym siebie narzeczonym.
Kanał: Canal+
Godzina: 14:25

2012

W 2009 roku grupka indyjskich naukowców, odkrywa stopniowy wzrost temperatury jądra Ziemi. Współpracujący z nimi Adrian Helmsley przekazuje te dane żadowi USA. Od tego momentu rozpoczyna się wyścig z czasem, którego celem jest przetrwanie ludzkości. Trzy lata później o nadchodzącym kataklizmie dowiaduje się Jackson Curtis. Chcąc ratować siebie i rodzinę, postanawia za wszelką cenę dostać się do Chin, gdzie budowane są arki dla wybranej grupy ludzi.
Kanał: Polsat
Godzina: 20:05

W drodze

Film przedstawia historię dwóch przyjaciół, Sal’a Paradaise (Sam Riley) i Dean’a Moriatry (Garrett Hedlund), którzy sprzeciwiają się narzuconym przez społeczeństwo zasadom i poszukują stylu życia odpowiedniejszego dla nich. Dwaj marzyciele, pewnego dnia wyruszają w podróż wzdłuż Ameryki, by odnaleźć sens w życiu.
Kanał: Ale Kino+
Godzina: 20:10

Jestem Twój

Marta, trzydziestoletnia lekarka traci panowanie nad swoim życiem. Odrzuca zakochanego w niej męża, biznesmana Jacka. Zostaje sama. Przypadkowo poznaje młodego kryminalistę Artura, który zakochuje się w niej bez pamięci. Nagłe niekontrolowane zbliżenie kończy się niechcianą ciążą, którą Marta ma zamiar usunąć. Artur chce ratować dziecko, pomaga mu w tym matka. Siostra Marty, Alicja próbuje pomóc siostrze na życiowym zakręcie, choć jej własne życie to emocjonalna ruina. Tajemnice, maski, skrywane obsesje wybuchają z wielką siłą. Jakie będą losy nienarodzonego dziecka?
Kanał: Kino Polska
Godzina: 22:20

Milion sposobów jak zginąć na Zachodzie

Arizona, rok 1882. Okres, w którym łatwo zarobić można tylko kulkę. Albert (Seth MacFarlane) to łagodny hodowca owiec, który całkowicie nie pasuje do ciężkich czasów, w jakich przyszło mu żyć. Nie dość, że cierpi z powodu swojej bardzo niskiej samooceny, to jego dziewczyna (Amanda Seyfried) właśnie zostawiła go dla miejscowego wąsatego fryzjera (Neil Patrick Harris). Niespodziewanie do miasta przyjeżdża piękna i tajemnicza kobieta (Charlize Theron), która pomoże Albertowi odnaleźć w sobie siłę, która odmieni jego życie – niestety, jej tropem podąża mąż, znany przestępca, który bardzo szybko sprawdzi odwagę prostego farmera.
Kanał: Canal+ Seriale
Godzina: 22:30

Miasto 44

Warszawa, lato 1944 r. Mimo obietnicy złożonej matce Stefan wstępuje w szeregi Armii Krajowej. Po wybuchu powstania wraz z innymi młodymi ludźmi przechodzi krwawy szlak bojowy od Woli po Czerniaków.
Kanał: Canal+ Film
Godzina: 23:10

ŚRODA (27.01)

Dzień, w którym zatrzymała się ziemia

Niezidentyfikowany obiekt ląduje na Manhattanie. Przybysz z kosmosu, który opuszcza pojazd, ostrzega przed katastrofą grożącą Ziemianom. Sekretarz obrony USA poleca uwięzić tajemniczą istotę.
Kanał: Canal+ Film
Godzian: 13:40

Mężczyzna idealny

Dwudziestoparoletni Mathieu Vasseur (Pierre Niney) całe życie marzył tylko o jednym: zostać sławnym pisarzem. Niestety los poskąpił mu talentu – wydawnictwa nie podejmują z nim współpracy, uważając jego książki za banalne i nudne. Mathieu za dnia więc pracuje w firmie wujka, a po godzinach stara się napisać coś ciekawego, co przyniosłoby mu rozgłos. Jego los zmienia się, kiedy pewnego dnia znajduje rękopis – jego autorem był samotny staruszek, który właśnie zmarł. Mathieu widzi dla siebie szansę, jedyne, co musiałby zrobić, to przywłaszczyć skrypt i podpisać własnym nazwiskiem. Chłopak początkowo się waha, jednak chęć zrobienia pisarskiej kariery zwycięża nad skrupułami. Tekst zostaje szybko wydany, a Mathieu z dnia na dzień staje się sławny; czytelnicy rozczytują się w "jego" powieści, a on sam zostaje obwołany przyszłością i nadzieją francuskiej literatury. Sława zaczyna mu ciążyć, kiedy wszyscy dopytują się o kolejną powieść. Poza tym jego wstydliwą tajemnicę zna szantażysta, który coraz częściej zatruwa życie przerażonego Mathieu. Chłopak czuje ciążącą na nim presję i strach, a jedno kłamstwo rodzi kolejne. Czy uda mu się wyplątać z pułapki, którą sam na siebie zastawił?
Kanał: Ale kino+
Godzina: 16:10

Good bye Lenin!

Październik 1989 roku to nie był najlepszy moment na to, żeby zapaść w śpiączkę. Zwłaszcza, jeżeli mieszkało się we Wschodnich Niemczech. Jeszcze gorszym pomysłem było obudzić się już po zburzeniu Muru Berlińskiego. Zwłaszcza, jeżeli było się zagorzałą działaczką głęboko wierzącą w to, iż nie ma na tej ziemi lepszego ustroju niż socjalistyczny… Wszystko to jednak spotkało matkę Alexa. Rzeczywistości nie da się zmienić. Można jednak wykreować inną. Ciepła, wzruszająca komedia o tym, jak powodowany miłością do matki syn postanowił przenieść góry. A wszystko po to, by utrzymać ją w przekonaniu, że Lenin ostatecznie zwyciężył!
Kanał: Cinemax
Godzina: 18:30

Dobre zabijanie

Pilot Tom Egan zajmuje się sterowaniem dronów, które latają nad Afganistanem. Kiedy jego ekipa zaczyna dostawać rozkazy z CIA, liczba nalotów wzrasta. Egan zaczyna wątpić w sensowność służby.
Kanał: HBO
Godzina: 20:10

Wszystko będzie dobrze

Matka 12 – letniego Pawełka z Pomorza jest umierająca. Zrozpaczony syn szuka sposobu, by jej pomóc. Jedyne, co może zrobić, to pobiec do Częstochowy w jej intencji. W ślad za chłopcem wyrusza jego wuefista, który sam ma problem ze sobą, gdyż nadużywa alkoholu. W podróży połączonej z opieką nad chłopcem widzi on sposób na wybawienie siebie od utraty pracy. Do tego duetu dołącza też opóźniony w rozwoju brat Pawła – Piotrek.
Kanał: TVP Kultura
Godzina: 22:40

CZWARTEK (28.01)

Burleska

Teatr "The Burlesque Lounge" ma już czasy świetności za sobą. Tess (Cher), była tancerka, a obecnie właścicielka, walczy wszystkimi siłami o utrzymanie teatru. Jednak problemy finansowe i artystyczne oraz problemy osobiste załogi, wydaje się, że nieuchronnie prowadzą do końca teatru. Ali (Christina Aguilera) to dziewczyna z małego miasteczka w Iowa, która przybywa do Los Angeles i przypadkiem zatrudnia się u Tess jako kelnerka. Wkrótce Ali zdobywa przyjaciół, wrogów, a także uczucie Jacka (Cam Gigandet). Wspierana przez przyjaciół spełnia swoje marzenie i staje na scenie, aby potem dzięki wspaniałemu głosowi, stać się największą atrakcją rewii.
Kanał: Polsat Film
Godzina: 18:25

To ja, złodziej

Bohaterem jest kilkunastoletni chłopak, którego największym marzeniem jest przystąpienie do gangu Maksa, specjalizującego się w kradzieży najlepiej zabezpieczonych i najdroższych samochodów. "Wkupem" ma być ściągnięte przy pomocy małego Pyzy cud auto, zielony jaguar, własność słynnego kompozytora.
Kanał: Stopklatka
Godzina: 20:00

Wrogowie publiczni

Historia próby schwytania przez amerykański rząd najsłynniejszych gangsterów lat 30. – Johna Dillingera (Johnny Depp), Baby’ego Face’a Nelsona i Pretty’ego Boy’a Floyda. W pościg za nimi rusza agent Melvin Purvis (Christian Bale). Dzięki tym działaniom kierowana wówczas przez J. Edgara Hoovera FBI z małej agencji stała się potężną organizacją o światowej sławie.
Kanał: Ale kino+
Godzina: 20:10

Spadkobiercy

Film Alexandra Payne’a, trzykrotnie nominowanego do Oscara, twórcy Bezdroży i Schmidta, ekranizacja bestsellerowej powieści Kaui Hart Hemmings. Gdy jego żona trafia do szpitala po wypadku, wpływowy biznesmen z Hawajów musi zaopiekować się dwiema kilkunastoletnimi córkami, z którymi wcześniej niewiele go łączyło. W rolach głównych: George Clooney, Judy Greer, Matthew Lillard, Robert Forster i Beau Bridges.
Kanał: Polsat Film
Godzina:21:00

Grand Budapest Hotel

Niezwykłe przygody ekscentrycznego portiera ze słynnego europejskiego hotelu w burzliwym okresie międzywojennym, który uwikłany zostaje w aferę wokół kradzieży bezcennego renesansowego obrazu i walkę o przejęcie ogromnej fortuny rodzinnej.
Kanał: Canal+ Family
Godzina: 21:55

Róża

Lato 1945. Tadeusz, były żołnierz AK, któremu wojna zabrała wszystko i niczego nie oszczędziła, wędruje przez Mazury. Dociera do wdowy po niemieckim żołnierzu, którego śmierci był świadkiem. Mieszkająca sama w dużym gospodarstwie Róża przyjmuje Tadeusza chłodno, pozwala przenocować. Tadeusz odwdzięcza się za gościnę pomocą w obejściu. Róża, choć się do tego nie przyznaje, potrzebuje czegoś więcej – przede wszystkim ochrony przed szabrownikami, którzy nachodzą jej gospodarstwo. Stopniowo Tadeusz poznaje przyczyny jej samotności … Na tle krajobrazu wyniszczonego przez wojnę, gdzie nadzieja stała się narzędziem propagandy, między dwojgiem ludzi z odległych światów rodzi się miłość… niemożliwa?
Kanał: Polsat
Godzina: 22:05

PIĄTEK (29.01)

New York Taxi

Belle Williams (Queen Latifah) jest demonem prędkości. Swą własnoręcznie przebudowaną, żółtą taksówką przemierza ulice Nowego Jorku z zawrotną szybkością. Detektyw Andy Washburn (Jimmy Fallon), młody, przystojny i gorliwy gliniarz, jest jednym z najlepszych w Nowym Jorku… ale nie potrafi prowadzić. Na własną rękę ściga gang pięknych brazylijskich włamywaczek, rabujących największe nowojorskie banki. Andy przekonuje Belle, by pomogła mu je schwytać. Belle i Washburn zostają najdziwniejszymi partnerami jakich widział świat. Wkraczają do akcji i razem rozpracowują gang pięknych włamywaczek. Tylko czy wcześniej nie pozabijają się nawzajem…?
Kanał: Polsat Film
Godzina: 14:20

Dawca pamięci

Jonas jest inteligentnym nastolatkiem o dobrym sercu. Żyje w świecie pozbawionym cierpienia, ponieważ ludzie nie mają wspomnień. Całą pamięć ludzkości przechowuje tylko jeden człowiek, Dawca. Jonas ma zostać jego następcą. Podczas szkolenia chłopiec poznaje, czym są emocje i zaczyna widzieć świat w kolorze, ale także dowiaduje się, czym są wojna i śmierć. Jonas odkrywa tajemnicę, która burzy porządek świata. Chłopiec i jego najbliżsi są w niebezpieczeństwie.
Kanał: Canal+
Godzina: 17:30

Szpieg, który mnie kochał

W tajemniczych okolicznościach giną dwa nuklearne okręty podwodne – brytyjski i radziecki. Sprawcą uprowadzenia jest szalony milioner Stromberg, który kieruje operacją ze stacji podwodnej u wybrzeży Sardynii. Dzięki urządzeniu służącemu do śledzenia okrętów podwodnych udało mu się wytropić i ukryć jednostki w potężnym tankowcu. James Bond i major Amasowa otrzymują od rządów zadanie zdobycia mikrofilmu zawierającego plany urządzenia. Pierwsze spotkanie agentów zapowiada ostrą rywalizację.
Kanał: TVP1
Godzina: 21:35

Obcy – ósmy pasażer Nostromo

W drodze powrotnej na Ziemię statek kosmiczny Nostromo otrzymuje wezwanie o pomoc z pobliskiej planety. Podczas akcji ratunkowej załoga odkrywa nieznaną pozaziemską formę życia. Komputer pokładowy odczytuje sygnał SOS jako ostrzeżenie, ale jest za późno. Obcy zagnieżdża się na pokładzie statku i zaczyna zabijać. Ludzie muszą znaleźć sposób na zgładzenie groźnej i niesamowitej istoty. Sierżant Ripley podejmuje nierówną walkę o ocalenie siebie i pozostałych przy życiu członków załogi.
Kanał: TVN
Godzina: 22:05

Birdman

Tragikomiczne perypetie aktora, który niegdyś zyskał sławę jako bohater serii hollywoodzkich filmów o komiksowym superbohaterze, a teraz próbuje wystawić na Broadwayu sztukę we własnej adaptacji i reżyserii, z sobą samym w roli głównej. Jeśli chce doprowadzić do premiery, musi stawić czoło licznym przeciwnościom losu i własnemu ego, odzyskać zaufanie bliskich, odbudować zrujnowaną karierę i odnaleźć siebie.
Kanał: Canal+ Film
Godzina: 22:10

Ten niezręczny moment

Prędzej czy później każda dziewczyna zada swojemu chłopakowi kłopotliwe pytanie „I co dalej?”. Potem jest już tylko gorzej – tak przynajmniej myślą Jason (Zac Efron), Daniel (Miles Teller) i Mikey (Michael B. Jordan) – trzech kumpli, którzy na własnej skórze przekonali się, że związki na dłuższą metę nie są dla nich. Mikeyego rzuca Vera, Jason po raz kolejny słyszy od swojej dziewczyny, że jest niedojrzały, a Daniela przeraża wizja nudnego życia u boku ukochanej. Przyjaciele zawierają pakt: będą imprezować i podrywać laski, ale żaden z nich nie zaangażuje się na poważnie. Czy uda im się wytrwać?
Kanał: Canal+ Family
Godzina: 23:00

SOBOTA (30.01)

Miłość na zamówienie

Rodzice 35-latka postanawiają pozbyć się syna z domu. Ma im w tym pomóc atrakcyjna i inteligentna Paula, która, rozkochawszy w sobie Trippa, nakłoni go do wyprowadzki.
Kanał: TVN
Godzina: 20:00

Ocalony

Czerwiec 2005 r., Afganistan. Operacja Navy SEALs ma na celu identyfikację talibskiego przywódcy. Wszystko układa się dobrze do momentu, gdy trzej pasterze znajdują kryjówkę komandosów.
Kanał: Canal+
Godzina: 21:00

Skrzydlate świnie

Miasteczko w Wielkopolsce. Lokalna drużyna piłkarska przegrywa mecz decydujący o funkcjonowaniu klubu. Na stadionie dochodzi do starć kibiców z policją. Prym w bijatykach wiedzie Oskar. Jego dziewczyna chciałaby, aby ojciec jej dziecka dojrzał i znalazł pracę. Mężczyzna przyjmuje propozycję pracy dla miejscowego biznesmena. Właściciel prężnie działającej firmy kupuje klub piłkarski z sąsiedniej miejscowości. Zadaniem Oskara jest wyszkolenie grupy kibiców sławiącej klub prezesa. Zdrada barw oraz kolegów pociąga za sobą nieuniknione konsekwencje.
Kanał: TVP Polonia
Godzina: 21:40

Zaginiona dziewczyna

Były nowojorski pisarz Nick Dunne i jego żona Amy postanowili, że nie dopuszczą, by ich związek popadł w rutynę. Recesja, utrata pracy, przeprowadzka na prowincję oraz śmierć matki Nicka niszczą namiętność związku. W piątą rocznicę ślubu Amy znika, pozostawiwszy w domu ślady krwi. Sprawa trafia do detektyw Rhondy Boney oraz mediów. Nick staje się głównym podejrzanym. Wynajmuje prawnika Tannera Bolta, specjalistę od public relations, zwanego patronem zabójców żon. Odkryte w śledztwie tajemnice nie prowadzą do wyjaśnienia zagadki zniknięcia Amy.
Kanał: Canal+ Family
Godzina: 23:05

NIEDZIELA (31.01)

Głupi i głupszy bardziej

Przyjaciele ponownie wyruszają w podróż. Tym razem ich celem jest odnalezienie nieślubnej córki Harry’ego, od której mogliby pozyskać dla niego nerkę do przeszczepu. Niespodzianką dla widzów będą niespodziewane, niezwykłe i niegrzeczne występy gościnne największych sław kina.
Kanał: Canal+
Godzina: 19:10

Polowanie na drużbów

Nieśmiały Doug Harris (Josh Gad) ma problemy z nawiązywaniem relacji społecznych. Na domiar złego nie ma tez żadnych przyjaciół. Gdy w końcu udaje mu się znaleźć miłość swojego życia (Kaley Cuoco-Sweeting), rozpoczyna przygotowania do ślubu. Napotyka wówczas na swej drodze poważny problem. Dwa tygodnie przed uroczystością okazuje się bowiem, że nikt nie chce być jego drużbą. Zdesperowany, zwraca się po pomoc do Jimmy’ego Callahana (Kevin Hart), właściciela firmy Best Man, Inc., która za odpowiednią opłatą oferuje znalezienie właściwego kandydata na świadka. Szalona komedia omyłek jest odpowiedzą na Druhny.
Kanał: HBO2
Godzina: 19:30

Gwiezdne wojny: Imperium kontratakuje

Nadeszły mroczne czasy dla Rebelii. Po niszczycielskim ataku na bazę na zimowej planecie Hoth, ścigani przez Imperium Rebelianci rozdzielają się. Luke Skywalker rusza na poszukiwania tajemniczego Mistrza Jedi – Yody na bagnistej planecie Dagobah. W tym czasie Han Solo i Księżniczka Leia wymykają się gwiezdnej flocie Imperium i trafiają do Bespin – pięknego Miasta w Chmurach. Starając się przeciągnąć Luke’a na ciemną stronę, Darth Vader zapędza go w pułapkę. Podczas pojedynku na miecze świetlne z Lordem Sithem, Luke poznaje straszliwą prawdę o swym dziedzictwie.
Kanał: TVN
Godzina: 20:00

Dzień dobry, kocham Cię

Szymon (Aleksy Komorowski) jest przystojny, wysportowany i pracuje jako lekarz w jednej z prywatnych warszawskich klinik, gdzie wzdychają do niego zarówno pacjentki, jak i żeńska część personelu. Najwytrwalsza w tych staraniach jest pielęgniarka Pati (Weronika Książkiewicz), jednak jej zaloty nie robią na Szymonie żadnego wrażenia. Serce bohatera zmiękczy dopiero piękna i dowcipna miłośniczka jazdy na rolkach – Basia (Barbara Kurdej), pracownica korporacji, na którą chłopak wpada – i to dosłownie – na ulicy. Seria nieszczęśliwych zbiegów okoliczności powoduje, że młodzi tracą kontakt i nadzieję na to, że kiedykolwiek ponownie się spotkają. Tymczasem Basia wpada w oko playboyowi Leonowi (Łukasz Garlicki), który dostał ultimatum od rodziców. Albo się szybko ożeni, albo zostanie wydziedziczony.
Kanał: Canal+
Godzina: 20:00

Hiszpanka

Hiszpanka to sensacyjna opowieść o grupie jasnowidzów i spirytystów, która u schyłku 1-szej wojny światowej, przy pomocy swoich zdolności parapsychicznych usiłuje uchronić polskiego pianistę i polityka Ignacego Jana Paderewskiego przed mentalnym atakiem wybitnego medium – Doktora Abuse, pracującego dla Pruskiej Armii. Intryga osnuta jest wokół wyzwoleńczej walki Polaków pod koniec pierwszej wojny światowej, na chwilę przed wybuchem Powstania Wielkopolskiego, ale opowiedziana jest z wielkim dystansem do historii i ze świadomością gatunku. Plot tworzy mieszanka prawdy historycznej i fikcji, w której prawdziwym zdarzeniom nadane są nowe znaczenia i proweniencje.
Kanał: HBO
Godzina: 20:10

Superman: Powrót

Superman powraca na Ziemię po sześciu latach nieobecności. W czasie, kiedy nie było go na Ziemi, zło rozprzestrzeniło się tutaj z wielką mocą. Nawet Lex Luthor, niegdyś wyrzutek, jest teraz jednym z najpotężniejszych ludzi w Metropolis. Kiedy w mieście pojawia się stary wróg Supermana z planety Krypton, superbohater na nowo musi rozpocząć swoją niekończącą się walkę ze złem.
Kanał: AXN
Godzina: 21:00

Zapraszamy do oglądania!

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…