"May the Force Be With You"

Fraser powraca w trzeciej Mumii! 0

Brendan Fraser podpisał kontrakt na dużą sumę, odnośnie występu w Mumii 3.

Brendan Fraser, który w dwóch poprzednich częściach grał główną rolę wcielając się w postać Richarda 'Ricka' O'Connella, wystąpi także w trzeciej części filmu.

Rachel Weisz i Brendan Fraser w Mumii 1999Rachel Weisz i Brendan Fraser w Mumii 1999

Niestety nie powróci Rachel Weisz, która również odegrała główną rolę we wcześniejszych częściach partnerując Fraserowi. Weisz odrzuciła propozycję ponownego występu w Mumii. Powodem jest fakt, że w najbliższym czasie nie będzie ona miała na to czasu, gdyż jest związana z kilkoma nadchodzącymi projektami, np The Brothers Bloom czy dramat w reżyserii Phillipa Noyce'a – Dirt Music, do którego zdjęcia startują w sierpniu.

Rob Cohen zajmie się reżyserią Mumii 3. Zdjęcia rozpoczną się pod koniec tego lata w Chinach, gdzie będą nagrywane sceny z Jetem Li.

Universal zaplanował premierę na 18 lipca 2008 roku. Poprzednie części filmu odniosły wielki sukces komercyjny – Mumia (1999) i Mumia powraca (2001), zarobiły na świecie około 850 mln dolarów.

Ze względu na brak Rachel Weisz, twórcy serialu Tajemnice SmallvilleMiles Millar i Alfred Gough naniosą istotne poprawki w scenariuszu, może to nawet spowodować opóźnienie rozpoczęcia się zdjęć, ale władze studia Universal pozostają dobrej myśli.

ComingSoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

phytemit

w tekście i podpis zdjęcia….

HeRr

Może wreszcie będzie jakaś fajna dupa ;)

kill

To, że Rachel nie wystąpi w trzeciej części, to akurat dobrze wróży temu filmowi.

Proszę czekać…