Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Gwiazda Straight Outta Compton w reboocie 24 godzin 0

Kariera aktorów, którzy mieli okazję zagrać w Straight Outta Compton nabiera rozpędu. Do obsady Kong: Skull Island dołączyli Corey Hawkins i Jason Mitchell. Teraz ten pierwszy zagra dodatkowo w serialu The Walking Dead, a także będzie gwiazdą rebootu serialu 24 godziny, którego przez lata gwiazdą był Kiefer Sutherland.

Wiadomo już, że Sutherland nie pojawi się w nowej odsłonie serii. Producenci mają zamiar wymienić całkowicie obsadę serialu i stworzyć go od podstaw. Będzie on nosił tytuł 24: Legacy, a jego głównym bohaterem będzie silny i młody żołnierz Eric Carter, który wraca do Stanów Zjednoczonych. Żyje w Wirginii wraz ze swoją żoną Nicole, gdzie jego przeszłość nie da o sobie zapomnieć. Wraz z CTU będziemy musiał zapobiec wielkiemu zamachowi terrorystycznemu.

Podobnie jak oryginalne 24 godziny, nowa seria będzie działa się w czasie rzeczywistym. Każdy z odcinków będzie odpowiadał jednej godzinie. Na razie nie podano nazwiska aktorki, która wcieli się w główną rolę kobiecą.

Źrodło: Geektyrant

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Animek84 2016-01-26

Cholerna polityczna poprawność, czemu nie dali czarnej kobiety. Jedyne 24 bez Sutherlanda jakie bym oglądał to jeśli główną rolę grałaby Yvonne Strahovski.

Proszę czekać…