Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Bryce Dallas Howard twierdzi, że jej postać będzie inna 0

W zeszłym roku Jurassic World zaskoczył wszystkich swoim kasowych sukcesem. Rekord otwarcia, ponad 650 milionów w Stanach Zjednoczonych i wynik łączny sięgający 1,6 miliarda dolarów. Oczywistą sprawą była więc decyzja o kontynuacji. I na ten temat w jednym z wywiadów wypowiedziała się jedna z gwiazd filmu, Bryce Dallas Howard.

Tematem rozmowy była oczywiście jej postać, Claire Dearing która została zapamiętana przez publiczność przede wszystkim przez bieganie w szpilkach. Zapytana o swoją postać przez dziennikarkę E! Online, odpowiedziała:

Szpilki były w porządku, to część Jurassic World. Bardzo dobrze jej służyły. A na poważnie, aktualnie Claire to całkiem inna postać. Osoba, którą była na początku i osoba, którą stała się na końcu, jest całkiem inna. Jej zbroją był nieskazitelny, biały strój i szpilki na nogach w korporacyjnym środowisku. A na końcu ta laska jest… całkiem inna. Tak, więc lepiej jakby nie było już szpilek.

Na razie na temat Jurassic World 2 niewiele wiadomo. Od dawna pewnym jest, że rezyser pierwszej części Colin Trevorrow zajmie się tylko scenariuszem filmu. Zastąpić miałby go Juan Antonio Bayona, który nie został jednak jeszcze potwierdzony przez wytwórnię. W roli głównej ponownie zobaczymy Chrisa Pratta.

Jurassic World 2 w kinach zadebiutuje 22 czerwca 2018 roku.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…