Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Stylowy plakat filmu Duma i uprzedzenie, i zombie 2

Screen Gems zaprezentowało nowy plakat komedio-horroru będącego wariacją na podstawie klasycznej powieści Jane Austen, Duma i uprzedzenie, i zombie.

Nie jest to klasyczne dziewiętnastowieczne love story, których widzieliśmy setki. Film jest adaptacją powieści, pod tym samym tytułem, autorstwa Jane Austen i Setha Grahame’a-Smitha, który zmienił nieco tło wydarzeń dziejących się w hrabstwie Hertfordshire. Wprawdzie zaradne siostry Bennet wciąż walczą o miłość i przetrwanie, a Elżbieta pozostaje pod wpływem Marka Darcy’ego, ale w hrabstwie dzieją się dziwne rzeczy. Zmarli wracają pod postacią zombie.

Premiera filmu 11 marca.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Avatar square 200x200
Kasia 2016-06-08

Plakat może i stylowy ale ten: http://i1-0.fdbimg.pl/f9bd8m_ngqhs9.jpg to już chyba z filmu nie pochodzi a raczej jest to okładka książki.

Bluejohn_26 Elizabeth_Linton 2016-06-09

@Elizabeth_Linton Zamiast bawić się w wykopaliska, mogłaś zwyczajnie zgłosić plakat do usunięcia.

Kasia Bluejohn_26 2016-06-09

@Bluejohn_26 Zamiast bawić się w dogadywanie, mogłeś go poprawić kilka miesięcy temu (bo zdaje się był to pierwszy dodany tu "plakat"), jesteś w końcu współautorem tej strony. Skądinąd to urocze, że jego usunięcie trwało kilka minut podczas gdy plakaty czekają na sprawdzenie od 01.06.br.

Bluejohn_26 Elizabeth_Linton 2016-06-09

@Elizabeth_Linton A czym, jak nie dogadywaniem są twoje wypowiedzi? To, że jestem współautorem danej strony świadczy jedynie o tym, że dodałem tam jakąś treść. Nie przeglądam wszystkich dodanych tam materiałów, bo nie muszę tego robić, ale gdy widzę gdzieś błąd, to staram się go poprawić.
Co do szybkości weryfikowania plakatów, to zauważyłem, że nie ma tu żadnej reguły. Część z nich sprawdzana jest na bieżąco, a inne czekają po kilka dni. Przykładowo: niemal wszystkie plakaty, które dodałem w dniu dzisiejszym były sprawdzane na bieżąco (do kilku min.), ale mam też w oczekujących takie, które dodałem kilka dni temu i nadal czekają na weryfikację, więc nie doszukiwałbym się tu jakiegoś przyspieszonego działania związanego z powyższymi komentarzami.

Kasia Bluejohn_26 2016-06-09

@Bluejohn_26 Pierwsza zwykłym zwróceniem uwagi, druga odpowiedzią w tym samym tonie na twoją zaczepkę. Nie jestem zobowiązana poprawiać tu każdego błędnie dodanego materiału, szczególnie gdy mam jakieś wątpliwości czy rzeczywiście ten błąd występuje: "to już chyba" "raczej". Tu oczekiwałam potwierdzenia czy jest to okładka z książki czy plakat. Jak widzę brak "?" robi wielką różnicę.

Proszę czekać…