Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Pierwsze zdjęcie z remake'u Śmiertelnej gorączki 0

W sieci zadebiutowało pierwsze zdjęcie remake’u Śmiertelnej gorączki. Reżyserem horroru jest Travis Zariwny, a.k.a. Travis Z.

Promocja filmu jest na razie znikoma. Premiera filmu zaplanowana jest na 12 lutego, a w sieci nie pojawił się nawet jeszcze zwiastun. Zdjęcie, na którym widnieje The Bunny Man jest tak naprawdę pierwszą ważniejszą wiadomością od momentu podania informacji o produkcji remake’u. Producentem filmu jest Eli Roth.

Oryginał opowiadał historię grupy przyjaciół spędzającej wakacje w położonej na odludziu górskiej chacie. Uczestnicy wyprawy zostają zaatakowani przez tajemniczy wirus. Zmagania z chorobą przeradzają się w dramatyczną walkę o życie. W obliczu śmiertelnego zagrożenia ujawniają się najgorsze ludzkie instynkty. Czy przyjaźń przetrwa tę próbę? Czy przetrwa ktokolwiek? Film oparty jest na mrożących krew w żyłach opowiadaniach o śmiertelnych wirusach. Zawiera elementy klasycznych horrorów, a także obawy współczesnych przed atakującymi ludzkość nowymi wirusami.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

jacks 2016-01-30

Pamiętam, że pierwsza część mocno wbiła mnie w fotel swoim gore. Dalszych epizodów już nie miałem ochoty oglądać :) Remake jak dla mnie niepotrzebny.

Quagmire 2016-01-29

Nie prościej byłoby zrobić czwartą część? Po co remake 13-letniego, anglojęzycznego filmu, w dodatku patrząc na zdjęcie kopiujący epizodyczne pomysły? Mocny kandydat do tytułu najbardziej niepotrzebnego filmu w historii, albo początek nowego trendu, np ekipa Jupiter Ascending zbierze się w jakimś studiu i nakręci od nowa, bo za pierwszym razem coś niezbyt wyszło i warto poprawić :)

Proszę czekać…