Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Gambon chciałby zagrać w spin-offie Harry'ego Pottera 0

Kiedy w 2014 roku Warner. Bros ogłosił plany stworzenia spin-offu Harry’ego Pottera – Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć, fani od razu zaczęli zadawać sobie pytanie czy będzie on powiązany z oryginalną sagą. Teraz okazuje się, że jeden z członków obsady serii "Harry Potter" chciałby zagrać w kolejnych filmach umiejscowionych w magicznym świecie.

Mowa tutaj o Michaelu Gambonie, czyli aktorze który wcielał się w rolę Albusa Dumbledore’a. Pomimo tego, że zdjęcia do Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć ruszyły w ubiegłym miesiącu, to Irlandczyk i tak wyraził chęć zagrania w filmie:

Tak, chciałbym wziąć w tym udział. Oni mają Dumbledore’a. Będą mieli młodego Dumbledore’a, czyż nie? Ja mógłbym być jego ojcem. Mógłbym wystąpić w retrospekcjach. Moglibyście im o tym wspomnieć, jak będziecie mieli okazję? Chciałbym być jego ojcem.

Nie wiadomo czy należy brać te słowa na poważnie. Dodatkowo na razie nie potwierdzone zostały informacje jakoby jednym z bohaterów filmu był młody Albus Dumbledore. Film Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć oparty jest na powieści i oryginalnym scenariuszu, debiutującej w roli scenarzystki J.K. Rowling.

To kolejna odsłona magicznego świata. Prawa i obyczaje, którymi rządzi się społeczność czarodziejów i czarownic będą doskonale znane wszystkim miłośnikom książek i filmów o Harry’m Potterze. Jednak historia Newta Scamandera rozpocznie się w Nowym Jorku siedemdziesiąt lat wcześniej niż wydarzenia, w których główną rolę odegrał słynny czarodziej.

W roli głównej wystąpi Eddie Redmayne. Premiera filmu w Polsce 18 listopada.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…