Nadchodzi Wiedźma z lustra 0

Już jutro, czyli 3-go lutego do naszych księgarń trafi książka Wiedźma z lustra autorstwa Maggie Stiefvater. Jest to trzeci tom bestellerowej serii Król Kruków, która zyskała zawrotną popularność nie tylko w USA, ale i na całym świecie!

Przypomnijmy, że pod koniec ubiegłego roku New Line Cinema, nabyła prawa do adaptacji pierwszego tomu, za produkcję ma odpowiadać Akiva Goldsman. W związku z premierą mamy dla Was przygotowany konkurs, szukajcie w najbliższym czasie informacji na naszej stronie.

Wiedźma z lustra

Opis:
Blue Sargent dorasta w domu pełnym kobiet, z których każda jest jasnowidzką, medium lub wróżką. Nie bardzo umie odnaleźć się w towarzystwie przeciętnych nastolatków. Jednak jej przyjaciele – uczniowie elitarnej męskiej szkoły Aglionby – z pewnością nie są przeciętni: Noah Czerny – duch zamordowanego przed laty chłopaka; Ronan Lynch, który potrafi wyjmować przedmioty ze swoich snów; Adam Parrish – zamknięty w sobie, obdarzony magicznymi zdolnościami. I wreszcie Gansey – lider całej grupy, który budzi w niej uczucia, o jakie by się nie podejrzewała… Ich celem jest znalezienie legendarnego walijskiego króla Glendowera. Są bliżej niż kiedykolwiek dotąd. Ale nie tylko oni go szukają… Wokół przyjaciół zaciska się pajęcza sieć intryg, gróźb i kłamstw. W dodatku pod ziemią znika matka Blue, Maura. A w jaskiniach czai się jeszcze ktoś. Ktoś, kogo nie wolno obudzić pod żadnym pozorem…

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…