Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Wiedźma nadchodzi w nowym zwiastunie! 0

W sieci pojawiła się nowa zapowiedź horroru The Witch w reżyserii Roberta Eggersa. Warto dodać, że został on nagrodzony w ubiegłym roku na festiwalu w Sundance Nagroda Reżyserską.

Akcja osadzona jest w Nowej Anglii około roku 1630. Głównym bohaterem obrazu jest rolnik, który zostaje wypędzony ze swojej kolonialnej plantacji, a co za tym idzie, wraz z rodziną zmuszony jest przeprowadzić się na odległą ziemię położoną na skraju złowrogiego lasu. Ten z kolei według miejscowych plotek i pogłosek należy do wiedźm. Niemalże od przybycia rodziny do nowego domostwa zaczynają dziać się niewytłumaczalne, dziwne i niepokojące rzeczy – zwierzęta stają się nagle bardzo agresywne, uprawy upadają, a na domiar znika jedno z dzieci, które po kilka dniach powraca opętane przez złego ducha.

W miarę wzrastania paniki i paranoi każdy zaczyna podejrzewać nastoletnią córkę Williama i Katherine o czary. Mimo że Thomasin jednoznacznie zaprzecza oskarżeniom, to w momencie, gdy okoliczności stają się coraz bardziej zdradliwe, wiara, miłość i lojalność wszystkich członków rodziny zostaną przetestowane w szokujący i niezapomniany sposób.

Premiera horroru 26 lutego.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…