Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.

Londyn w ogniu wcześniej w polskich kinach 2

Bardzo dobra wiadomość dla widzów oczekujących na pojawienie się w polskich kinach kontynuacji przebojowego Olimpu w ogniu. Zrealizowany z rozmachem Londyn w ogniu w polskich kinach zagości już 4 marca 2016 r.

Prezydent USA (Aaron Eckhart) znowu ma poważne kłopoty, zostaje schwytany przez terrorystów. Z opałów wyciągnąć go może tylko Mike Banning (Gerard Butler). Londyn w ogniu – kontynuacja przebojowego Olimpu w ogniu – to zrealizowany z rozmachem film akcji w gwiazdorskiej obsadzie. Film o dniu, w którym może skończyć się zachodni świat.

Premier Wielkiej Brytanii umiera w niewyjaśnionych okolicznościach. Jego pogrzeb to największe zgromadzenie przywódców wolnego świata od dziesiątków lat. Wszystko wskazuje na to, że jest to najlepiej strzeżona impreza w dziejach, dopóki nie okaże się, że terrorystyczny spisek sięga samych szczytów zachodnich służb specjalnych, a spotkanie w Londynie od początku planowane było jako okazja do zamachu. Jedynym człowiekiem, który może jeszcze odwrócić bieg dramatycznych zdarzeń jest szef ochrony prezydenta USA,
czyli agent Mike Banning (Gerard Butler).

Gerard Butler jako agent Mike Banning

Obraz wyreżyserował Babak Najafi (reżyser kilku odcinków serialu Banshee), a w rolach głównych zobaczymy takie gwiazdy kina akcji jak: Gerard Butler (Olimp w ogniu, 300, Prawo zemsty), Aaron Eckhart (Mroczny rycerz, Olimp w ogniu, Inwazja: bitwa o Los Angeles), Morgan Freeman (Lucy, Last Vegas, Iluzja, Skazani na Shawshank) oraz Radha Mitchell (Marzyciel, Człowiek w ogniu, Surogaci). Film w polskich kinach od 4 marca 2016 roku.

Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…