Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Dwie dekady, dziesięć filmów, jedna saga! 0

Pomimo śmierci Paula Walker Szybcy i wściekli jadą dalej. Wielki kasowy sukces ostatniej odsłony sprawił, że Universal Pictures ma zamiar stworzyć jeszcze trzy części sagi o Dominiku Toretto.

Vin Diesel na łamach swojego konta na Twitterze zaprezentował grafikę, na której widnieją daty premier "nowej trylogii". Począwszy od 2017 roku produkcje te będą trafiały do kin co dwa lata, a miesiącem premier będzie kwiecień. Samo zdjęcie została okraszone napisem: Dwie dekady, dziesięć filmów, jedna saga!

Ósma część Szybkich i wściekłych w kinach zagości 14 kwietnia przyszłego roku. Za kamerą stoi twórca Straight Outta Compton, F. Gray Gray. Oczywiście w obsadzie znalazł się gwiazdor serii, Vin Diesel. Oprócz niego w obrazie zagrają również Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Chris “Ludacris” Bridges, Elsa Pataky i Lucas Black, który ma powrócić do swojej roli po latach przerwy. Przypomnijmy, że to on był głównym bohaterem filmu Szybcy i wściekli: Tokio Drift.

Zdjęcia mają być kręcone przede wszystkim w Nowym Jorku oraz Atlancie. Ekipa zdjęciowa ma jednak odwiedzić też Rosję oraz Islandię. W tym drugim kraju miejsce będzie miał największy filmowy wybuch w historii tego państwa. A warto dodać, że w ostatnim czasie jest to często odwiedzany przez filmowców region.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…