Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.

W 2016 poznamy prawdę, która zmieni wszystko 1

Shailene Woodley i Theo James – bohaterowie trzeciej części kasowego hitu Niezgodna zatytułowanego Wierna – rozmawiali z fanami!

Shailene Woodley jako Tris i Theo James jako Cztery

Zawsze myślę, że muszę być tak dobry jak Cztery! – mówi Theo James zapytany o to, co robi, kiedy staje w obliczu wyzwania.

Razem z Shailene Woodley uchylili rąbka tajemnicy na temat filmu Seria Niezgodna: Wierna. Za pośrednictwem Twittera odpowiedzieli na pytania fanów. Filmowi Tris i Cztery swoje odpowiedzi przedstawili w formie video – szczegóły na Twitterze #AskAllegiant.

Fani pytali między innymi o to, jaka była różnica między pracą nad nadchodzącą częścią serii, a dwiema poprzednimi.

To była zupełnie inna praca, przede wszystkim dlatego, że tym razem musieliśmy podzielić jedną książkę na dwa filmy. – odpowiedziała Woodley i dodała: – Musieliśmy zdecydować, w którym miejscu historii jesteśmy, a raczej w jakim kierunku zmierzamy. Tak, aby fabuła była płynna.

Miłośnicy Niezgodnej mogli także dowiedzieć się, że ulubioną sceną Theo z nowego filmu jest wspinaczka na mur, a Shailene podziwia go za to, że świetnie biega. Z wypowiedzi aktorów wynika, że na widzów czekają duże emocje, James zapytany, czego spodziewać się po trzeciej części serii wyznał:

- W tej części w końcu przedostaniemy się poza mur, będzie to dla nas jak odkrycie nowego świata. Ale odkryjemy też, że panujący tam reżim jest większy niż mogliśmy sobie wyobrazić.

Fani serii muszą uzbroić się jeszcze w odrobinę cierpliwości – muszą poczekać do 11 marca by przekonać się, jakie przygodny czekają na Tris i Cztery poza granicami miasta, w którym się wychowali.

Trzecia część kasowego hitu Niezgodna to zrealizowana z wielkim rozmachem wizjonerska superprodukcja science fiction oparta na jednym z największych fenomenów literackich ostatnich lat.

W 2014 roku świat był podzielony. W 2015 został ruszony z posad. W 2016 poznamy prawdę, która zmieni wszystko.

Tym razem TRIS i CZTERY muszą przekroczyć granicę metropolii przyszłości i wejść do zupełnie nieznanego sobie świata, ukrywanego przez system. Jest to jedyny sposób, by ocalić ludzkość i zniszczyć dyktaturę. To co odkryją po drugiej stronie każe im zweryfikować wszystko, w co dotąd wierzyli i raz jeszcze dokonać podstawowych wyborów dotyczących odwagi, wierności, poświęcenia i miłości.

Czeka ich ostateczna walka o świat, o siebie, o miłość.

Wyczekiwana premiera Wiernej w polskich kinach już 11 marca 2016 roku.

Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…