Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Bryana Singera czeka 20 000 mil podmorskiej żeglugi 2

20 000 mil podmorskiej żeglugi wreszcie dojdzie do skutku, a za jego kamerą stanie Bryan Singer, który miał od dawna w planach ten projekt. Zdjęcia do filmu mają ruszyć jeszcze tej jesieni.

Za stworzenie filmu będzie odpowiadała wytwórnia 20th Century Fox. Singer nakręci film na podstawie scenariusza, który został dostarczony przez duet Rick Sordelet i Dan Studney. Sam reżyser jest bardzo zadowolony i podekscytowany, że wreszcie on i Fox doszli do porozumienia w tej kwestii.

Jestem niesamowicie podekscytowany z tego, że będą pracował z moimi przyjaciółmi z Foxa, z którymi dzielę długą i owocną przyjaźń. Od kiedy byłem małym chłopcem i odkryłem powieść Verne’a, marzyłem o opowiedzeniu tej historii. Odkrywać to wszystko, nie tylko wspaniałych bohaterów na czele z Kapitanem Nemo, Nedem Landem profesorem Aronnaxem, ale również nowe i oryginalne charaktery oraz fabułę z masą twistów.

powiedział Bryan Singer.

Na ten moment trwają poszukiwania aktorów, którzy mogliby się wcielić w główne role.

Warto przypomnieć, że swego czasu również Walt Disney chciał stworzyć swoją wersje klasycznej opowieści. Wówczas mówiło się, że za kamerą stanąć może sam David Fincher. Ten jednak ostatecznie wybrał prace nad Zaginioną dziewczyną. Później chodziły słuchy o rozpoczęciu zdjęć do filmu w 2015 roku, jednak tylko na słuchach się skończyło.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Pajo23 2016-02-04

Wow! Świetny news!
"Jestem niesamowicie podekscytowany…"

Proszę czekać…